Suicide Squad: Kill the Justice League w formie. Nowy sezon zalicza opóźnienie

Mikołaj Ciesielski
2024/07/10 10:55
0
0

A miał wystartować już jutro.

W zeszłym tygodniu doczekaliśmy się zapowiedzi 2. sezonu Suicide Squad: Kill the Justice League. Rocksteady Studios zaprezentowało wówczas nową zawartość, a także ujawniło datę startu nowego sezonu. Zgodnie z przekazanymi informacjami miał on rozpocząć się 11 lipca 2024 roku, czyli już jutro, ale – jak się okazuje – tak się nie stanie.

Suicide Squad: Kill the Justice League
Suicide Squad: Kill the Justice League

Twórcy Suicide Squad: Kill the Justice League opóźniają start 2. sezonu

Twórcy Suicide Squad: Kill the Justice League zdecydowali się bowiem opóźnić start 2. sezonu. Na oficjalnym profilu gry na portalu społecznościowym X poinformowano, że nowy sezon wystartuje dopiero 25 lipca 2024 roku, a więc dwa tygodnie później, niż pierwotnie planowano. Deweloperzy nie podali przyczyn wspomnianej decyzji, a jedynie podziękowali graczom za cierpliwość.

Zgodnie z zapowiedziami największą atrakcją 2. sezonu Suicide Squad: Kill the Justice League będzie nowa grywalna postać. Już niedługo gracze będą bowiem mogli wcielić się w Victorię Frias znaną również jako Mrs. Freeze. Użytkownicy mogą też liczyć m.in. na nowe bronie i przedmioty, a także nową przepustkę bojową.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Suicide Squad: Kill the Justice League dostępne jest na komputerach osobistych, a także konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat najnowszej produkcji Rocksteady Studios, to zapraszamy Was do lektury: Recenzja Suicide Squad: Kill The Justice League. Mamy Avengersów w domu.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!