Ostatni taniec Draxa. Dave Bautista pożegnał się z rolą w Strażnikach Galaktyki

Radosław Krajewski
2022/05/10 18:10
0
0

Czyżby w trzeciej części serii miało dojść do wzruszającego pożegnania?

Wczoraj informowaliśmy, że zakończyły się prace na planie trzeciej części Strażników Galaktyki. Pożegnalnym zdjęciem z reżyserem oraz kilkoma członkami obsady podzielił się Dave Bautista, który wciela się w Draxa. Jeszcze rok temu aktor wyznał, że ma kontrakt z Marvelem na jeszcze jeden film i prawdopodobnie jego przygoda z serią się na tym zakończony. Najwyraźniej aktor spełnił zapowiedzi i widzowie będą musieli pożegnać się z postacią Draxa już w nadchodzących przygodach Strażników Galaktyki.

Ostatni taniec Draxa. Dave Bautista pożegnał się z rolą w Strażnikach Galaktyki

Dave’a Butistę zobaczymy już wkrótce w Thor: miłość i grom, a niestety będziemy musieli pożegnać się z Draxem w Strażnikach Galaktyki 3. Aktor na swoim Instagramie opatrzył zdjęcie wymownym opisem, a także hasztagiem „#GoodbyeDrax”.

Nie znalazłem jeszcze odpowiednich słów. To skończyło się tak nagle i nie zdążyłem się nad tym zastanowić, a już pracowałem nad następnym filmem. To koniec podróży, która zmieniła moje życie.

GramTV przedstawia:

Jaki los czeka więc Draxa? Tego nie wiemy, ale możemy spekulować, czy postać definitywnie zginie, czy też odejdzie z drużyny, aby wieść spokojne życie gdzieś z dala od całego zgiełku wszechświata. Nawet jeżeli zrealizuje się pierwsza z opcji, Bautista wciąż będzie mógł powrócić do uniwersum za sprawą Draxa z innego świata dzięki wprowadzeniu multiwersum. Niewykluczone więc, że jeszcze kiedyś aktor powróci do tej roli, ale nie nastąpi to w najbliższych latach po premierze Strażników Galaktyki 3.

W obsadzie filmu znaleźli się: Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista, Vin Diesel, Bradley Cooper, Karen Gillan, Pom Klementieff, Sean Gunn, Sylvester Stallone, Will Poulter i Chukwudi Iwuji.

Premierę Strażników Galaktyki 3 zaplanowano na 5 maja 2023 roku.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!