Kolejne zdjęcie z Thor: miłość i grom. Odynson wkracza na wojenną ścieżkę

Radosław Krajewski
2022/05/10 16:50
0
0

Pojawiło się kolejne zdjęcie z nowego filmu Marvela.

Od czasu pierwszego zwiastuna Marvel przyśpieszył z kampanią promocyjną Thor: miłość i grom. Dopiero co Taika Waititi rozbudził oczekiwania podając, że w filmie tytułowy bohater będzie przechodził kryzys wieku średniego, a niedługo później otrzymaliśmy zdjęcie, na którym studio zaprezentowało Odynsona i Mighty Thor w swoich kostiumach. Teraz przyszedł czas na kolejne ujęcie z filmu, tym razem z samym Thorem.

Kolejne zdjęcie z Thor: miłość i grom. Odynson wkracza na wojenną ścieżkę

Na zdjęciu możemy zobaczyć, jak superbohater w jednym ze swoich nowych kostiumów, będzie mierzył się z kolejnym zagrożeniem. Jakim? Tego niestety nie ujawniono, ale sądząc po trzymanym w ręku Stormbreakerze, może być to sam Gorr, rzeźnik bogów. Nowy kadr z filmu zobaczycie poniżej.

GramTV przedstawia:

Za Thor: miłość i grom odpowiada Taika Waititi, reżyser poprzedniej części. W obsadzie znaleźli się: Chris Hemsworth, Tessa Thompson, Natalie Portman, Christian Bale, Chris Pratt, Jaimie Alexander, Pom Klementieff, Dave Bautista, Karen Gillan, Sean Gunn, Jeff Goldblum, Vin Diesel, a także Taika Waititi, Matt Damon, Sam Neill, Luke Hemsworth, Melissa McCarthy, Ben Falcone oraz Russell Crowe.

Najnowsza superprodukcja Marvela zadebiutuje 8 lipca 2022 roku.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!