Koniec zdjęć do Strażników Galaktyki 3. Emocjonalny wpis Jamesa Gunna

Radosław Krajewski
2022/05/09 18:40
0
0

Zakończyły się prace na planie trzeciej części Strażników Galaktyki. Reżyser postanowił pożegnać się z serią w emocjonalnych słowach.

W minioną sobotę James Gunn poinformował, że po ponad 100 dniach zakończyły się główne zdjęcia do Strażników Galaktyki 3. Prace na planie rozpoczęły się na początku listopada i właśnie dobiegły końca. Dla reżysera jest to ostatnia przygoda z tą serią. Już wcześniej Gunn zapowiedział, że nie stanie więcej za kamerą kolejnych odsłon przygód Star-Lorda i jego drużyny, ale niewykluczone, że nie będzie to pożegnanie twórcy z MCU.

Koniec zdjęć do Strażników Galaktyki 3. Emocjonalny wpis Jamesa Gunna

Po ponad 100 dniach prac i nakręceniu ponad 3000 ujęć, oto klaps z ostatniego ujęcia Strażników Galaktyki 3. To była łatwa scena z siedzącym Rocketem, a także pierwsza scena z Seanem Gunnem i musiałem się z całych sił powstrzymywać, żeby się nie rozpłakać na miejscu. Większość ostatnich dziesięciu lat mojego życia spędziłem pracując i myśląc o Strażniakch. Przede mną wciąż jeszcze wiele pracy nad efektami i montażem, ale nadal jest to dla mnie ważny moment. Łatwo wyjaśnić, jak bardzo kocham tę obsadę i ekipę. Trudniej jest wytłumaczyć, jak kocham te postaci, postrzegając je jako część siebie oraz moich bliskich, a filmowanie ich i pisanie im dialogów to sposób na wyrażenie tej miłości. Będę nad nimi pracować kolejny rok, aż do premiery, ale nakręcenie tego ostatniego ujęcia przypomniało mi o nietrwałości życia i miłości i o tym, jak ta nietrwałość sprawia, że jest ono tak cenne. To dobry powód, bym był wdzięczny za to, co teraz mam.

Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

W obsadzie filmu znaleźli się: Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista, Vin Diesel, Bradley Cooper, Karen Gillan, Pom Klementieff, Sean Gunn, Sylvester Stallone, Will Poulter i Chukwudi Iwuji.

Premierę Strażników Galaktyki 3 zaplanowano na 5 maja 2023 roku.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!