Tom Cruise miał pojawić się w Doktorze Strange 2? Scenarzysta zdradza szczegóły

Radosław Krajewski
2022/05/10 11:40
0
0

Zagadka rzekomego angażu jednego z najpopularniejszych hollywoodzkich aktorów do Marvela została wyjaśniona.

Od minionego piątku możemy w kinach oglądać Doktora Strange’a, w multiwersum obłędu. Film otworzył się w kinach z rewelacyjnym wynikiem, zaliczając jedne z największych wpływów w historii. Oczekiwania wobec filmu były ogromne, a kolejne plotki jedynie je podsycały. Jeszcze w 2020 roku pojawiły się doniesienia, według których w filmie zobaczymy Toma Cruise’a jako alternatywną wersję Tony’ego Starka z innego świata. Na początku bieżącego roku pojawiło się nawet zdjęcie, które miało potwierdzać udział aktora w drugiej części Doktora Strange’a. Teraz do sprawy odniósł się scenarzysta filmu Michael Waldron, który zdradził, czy rzeczywiście Cruise pojawił się na planie widowiska Marvela.

Tom Cruise miał pojawić się w Doktorze Strange 2? Scenarzysta zdradza szczegóły

Tak, to było całkowicie wymyślone. To znaczy, nie ma wyciętego materiału z Tomem Cruisem! Ale kocham Toma Cruise'a i w pewnym momencie zapytałem Kevina [Feige]: Czy możemy mieć Iron Mana Toma Cruise'a? Pamiętam, że kiedyś czytałem o tym w Ain't It Cool News, że Tom Cruise ma zostać Iron Manem.

GramTV przedstawia:

W dalszej części wywiadu Waldron zdradza, że angaż Cruise’a nie byłby możliwy ze względu na konflikt harmonogramu prac aktora, który w tamtym okresie wciąż był zajęty siódmą częścią Mission: Impossible. Z tego powodu nikt się z aktorem nie skontaktował w sprawie niewielkiej roli w filmie Marvela.

Za Doktor Strange w multiwersum obłędu odpowiada Sam Raimi, reżyser pierwszej filmowej trylogii o Spider-Manie. W obsadzie znaleźli się: Benedict Cumberbatch, Benedict Wong, Rachel McAdams, Elizabeth Olsen, Chiwetel Ejiofor, Xochitl Gomez oraz Bruce Campbell. Film zadebiutował w kinach 6 maja 2022 roku.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!