Nowa bohaterka Marvela ujawniona. Aktorka podzieliła się zdjęciem swojej postaci

Radosław Krajewski
2022/05/11 12:20
4
0

Ten casting długo trzymany był w tajemnicy.

Publiczność na Doktorze Strange’u w multiwersum obłędu dopisała i film zaliczył jedno z najlepszych otwarć w historii. Najwyraźniej Marvel nie ma nic przeciwko drobnym spoilerom, które mogą jeszcze bardziej podkręcić sprzedaż biletów w najbliższych dniach. Nieoczekiwanie Charlize Theron pochwaliła się swoim angażem w filmie, publikując w mediach społecznościowych swoje zdjęcie z planu produkcji. Tym samym ujawniła nie tylko, że dołączyła do MCU, ale również, że wciela się w Cleę.

Nowa bohaterka Marvela ujawniona. Aktorka podzieliła się zdjęciem swojej postaci

Bohaterka pojawia się w pierwszej scenie po napisach nowego filmu Marvela. O wycieku sceny pisaliśmy już wczoraj, gdzie znajdziecie również opis postaci. Fani są zachwyceni obsadzeniem Charlize Theron w tej roli. Wskazują również na ogromne podobieństwo kostiumu bohaterki z tym, który znany jest z komiksów. Wygląda więc na to, że angaż aktorki był strzałem w dziesiątkę. Niestety prawdopodobnie na jej powrót będziemy musieli poczekać do trzeciej części przygód Stephena Strange’a. Post Theron wraz ze zdjęciem jej postaci z filmu znajdziecie poniżej.

GramTV przedstawia:

Za Doktor Strange w multiwersum obłędu odpowiada Sam Raimi, reżyser pierwszej filmowej trylogii o Spider-Manie. W obsadzie znaleźli się: Benedict Cumberbatch, Benedict Wong, Rachel McAdams, Elizabeth Olsen, Chiwetel Ejiofor, Xochitl Gomez oraz Bruce Campbell. Film zadebiutował w kinach 6 maja 2022 roku.

Wczytywanie ramki mediów.
Komentarze
4
Kresegoth
Gramowicz
11/05/2022 12:45
Ray napisał:

Nie mam zielonego pojęcia kim jest Clea.

Tyle "musisz" wiedzieć odnośnie tej postaci:"Clea became the new Sorcerer Supreme of Earth and adopted the last name 'Strange' in honor of Stephen."

Ray napisał:

Nie mam zielonego pojęcia kim jest Clea.

No cóż, to teraz będziesz wiedział :) 

https://marvel.fandom.com/wiki/Clea_(Earth-616)

wolff01
Gramowicz
11/05/2022 12:42
Ray napisał:

Nie mam zielonego pojęcia kim jest Clea.

Żona Strange a później jego następczyni (bo go zabijają w którymś tam momencie) :)
Trwa Wczytywanie