Nintendo: nad Mario & Luigi: Brothership pracują twórcy oryginalnej gry. Firma nie ujawnia szczegółów

Krzysztof Żołyński
2024/06/23 18:30
0
0

Nintendo nie chce ujawnić, kto pracuje nad Mario & Luigi: Brothership. To najwyraźniej staje się firmową tradycją.

Ze szczątkowych informacji na temat gry, jakie pojawiają się w sieci, można wyłowić takie informacje, jak ta, że „w rozwój tej serii zaangażowani są niektórzy pierwotni programiści, którzy pracowali nad franczyzą”. Nintendo dodało, że wszystkie informacje znajdziemy w napisach końcowych, a więc wypada poczekać do premiery i sprawdzić.

 Mario & Luigi: Brothership
Mario & Luigi: Brothership

Twórcy Mario & Luigi: Brothership utrzymywani w tajemnicy

Jak widać Nintendo powtarza schemat, który widujemy ostatnio w jego wykonaniu dość często. W przypadku wielu projektów firma niechętnie ujawnia szczegóły dotyczące zespołów pracujących nad jej grami. Nie trzeba szukać daleko, bo tak właśnie było w przypadku ogłoszonego niedawno Donkey Kong Country Returns HD. Chwilę po prezentacji dowiedzieliśmy się co prawda, że nad grą czuwa polska firma Forever Entertainment, ale ta informacja znalazła się w opublikowanym przez nią oświadczeniu.

W przypadku Mario & Luigi: Brothership wielu fanów zastanawia się, kto stoi za grą. Jest to tytuł szczególnie godny uwagi, biorąc pod uwagę fakt, że AlphaDream zostało zamknięta kilka lat temu po bankructwie. To właśnie to studio odpowiada za wszystkie poprzednie gry należące do tej serii, a ostania z nich ukazała się blisko dziesięć lat temu.

Premiera Mario & Luigi: Brothership na Switcha odbędzie się 7 listopada 2024 r.

GramTV przedstawia:

Wszyscy na pokład w przemierzającej wyspy przygodzie RPG z Mario i Luigim w rolach głównych! Bracia powracają z zupełnie nową odsłoną serii Mario i Luigi, w której wypłynęli na wyspę Shipshape (częściowo statek, częściowo wyspa), aby poruszać się po rozległym świecie Concordii. Graj jako para wąsatych i eksploruj wyspy, od tropikalnych lasów deszczowych po tętniące życiem miasta. Po drodze poznaj nowych przyjaciół, którzy pomogą Ci w podróży i spotkaj znajome twarze z Królestwa Grzybów, takie jak Peach i Bowser. Utrzymuj „Braterstwo” na powierzchni i polegaj na więzi Mario i Luigiego, aby uratować sytuację, wykorzystując ruchy Bros. do pokonywania przeszkód i potężne ataki Bros., aby odnieść zwycięstwo w dynamicznym wydaniu walki turowej. – czytamy w oficjalnym opisie gry

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!