Nightingale z długo wyczekiwanym trybem. Inflexion Games dotrzymało obietnicy

Mikołaj Ciesielski
2024/05/23 11:00
0
0

Gracze mogą już pobierać nową aktualizację.

Pod koniec lutego ogłoszono, że Nightingale doczeka się trybu offline. Deweloperzy ze studia Inflexion Games dotrzymali słowa, a długo oczekiwana funkcja jest już dostępna. Wraz z najnowsza aktualizacja ta wysoce pożądana przez użytjowników opcja trafiła do gry.

Nightingale z długo wyczekiwanym trybem. Inflexion Games dotrzymało obietnicy

Nightingale wreszcie z trybem offline: Nowa aktualizacja już dostępna

Aktualizacja 0.3 wprowadza do Nightingale przede wszystkim tryb offline, ale to nie jedyna nowość. Najnowsza „łatka” dodaje także możliwość budowania z wykorzystaniem magazynu, co znacząco usprawnia tę mechanikę. Inflexion Games wprowadziło również zmiany w wariantach wrogów i dodało nowych przeciwników typu Bound. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Dzięki trybowi offline gracze będą mogli cieszyć się rozgrywką w Nightingale nawet podczas prac konserwacyjnych. Deweloperzy nie zamierzają jednak spoczywać na laurach. W „najbliższej przyszłości” tryb ten zostanie wzbogacony o zapisy w chmurze i możliwość migracji z trybu online.

Od momentu startu wczesnego dostępu ciężko pracujemy nad wprowadzaniem sugerowanych zmian, co pomaga nam w tworzeniu lepszych doświadczeń. Wprowadzenie trybu offline to kolejny znaczący krok w podróży przez wczesny dostęp i jedna z wielu ekscytujących aktualizacji, które mamy zaplanowane na nadchodzące miesiące – skomentował Aaryn Flynn, dyrektor generalny Inflexion Games.

GramTV przedstawia:

Inflexion Games przygotowało również nowe wydarzenia społecznościowe. Gracze Nightingale zainteresowani wydarzeniem powinni udać się do sprzedawcy obok Sasse w swoim świecie Abeyance. Następnie będą mogli zbierać esencję nadziei z tajemniczych Wisps i wymieniać ją na nagrody.

Na koniec przypominamy, że Nightingale dostępne jest wyłącznie na komputerach osobistych. Gra ma znajdować się w fazie wczesnego dostępu przez około 9-12 miesięcy, ale okres ten może ulec zmianie. Inflexion Games planuje wydać pełną wersję, gdy będzie „gotowa”.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!