Twórcy gry Terraria spełniają marzenia podopiecznego fundacji charytatywnej. Wzruszający gest Re-Logic

Patrycja Pietrowska
2024/06/13 11:35
0
0

Re-Logic spełnia życzenie poważnie chorego fana.

Jakiś czas temu informowaliśmy o ciekawych nowościach, które trafią do gry Terraria wraz z aktualizacją 1.4.5. Okazuje się jednak, że deweloperzy przygotowali również wyjątkowy zestaw kosmetyczny. Zespół Re-Logic we współpracy z fundacją Make-A-Wish postanowił bowiem spełnić marzenie poważnie chorego fana.

Terraria
Terraria

Terraria ze specjalnym zestawem kosmetycznym. Twórcy spełniają marzenie poważnie chorego fana

Na oficjalnym forum gry Terraria pojawił się nowy wpis od twórców ze studia Re-Logic. Jak przekazują deweloperzy, firma nawiązała współpracę z fundacją Make-A-Wish, w celu spełnienia marzenia jednego z fanów produkcji. Zespół wyjaśnia, że fundacja skontaktowała się ze studiem kilka miesięcy temu, informując o największym życzeniu jednego z podopiecznych.

17-letni Frank, zmagający się z poważną chorobą, jest ogromnym fanem Terrari. Największym marzeniem podopiecznego fundacji było posiadanie własnego zestawu kosmetycznego w pixel-artowej produkcji. Deweloperzy postanowili spełnić życzenie gracza i wraz z aktualizacją 1.4.5 do gry trafi zestaw Frank’s Vanity.

Terraria
Terraria
Grafika koncepcyjna Frank’s Vanity
Grafika koncepcyjna Frank’s Vanity

GramTV przedstawia:

To jednak nie koniec przygotowanych przez twórców atrakcji – do Terrari, wraz z updatem, trafi również filtr noir projektu Franka. Ponadto młody fan otrzymał od zespołu Re-Logic zestaw gadżetów.

Ogromne podziękowania należą się Frankowi, Make-A-Wish® New Jersey, całemu zespołowi deweloperów Terrarii i naszemu @Jaxrud, który podjął się monumentalnego zadania spełnienia tego życzenia. Nie możemy się doczekać reakcji Franka, gdy będzie miał szansę zanurzyć się w Terrarii ze swoim własnym zestawem kosmetycznym jeszcze w tym roku! – przekazuje Re-Logic na oficjalnym forum gry Terraria.

Na zakończenie przypomnijmy, że Terraria zadebiutowała w 2011 roku na komputerach osobistych. Nadal nie poznaliśmy jednak daty premiery wersji 1.4.5.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!