Ogromna aktualizacja Fallout 76: Skyline Valley już dostępna. Zagramy jako ghul

Patrycja Pietrowska
2024/06/13 12:15
0
0

Nowa lokacja, elektryczna burza i tajemnicza krypta 63.

W pierwszej połowie maja informowaliśmy o nadchodzącej do Fallout 76 aktualizacji zatytułowanej Skyline Valley. Tymczasem update trafił już w ręce graczy i oferuje masę nowości. Wśród nich znajduje się nie tylko rozszerzona mapa, ale także kolejni przeciwnicy i tajemnicza krypta 63.

Fallout 76
Fallout 76

Fallout 76: Skyline Valley – aktualizacja jest już dostępna

Zgodnie z przekazanymi na oficjalnej stronie Bethesdy informacjami, gracze Fallout 76 mogą już cieszyć się dostępnymi w ramach aktualizacji Skyline Valley nowościami. Na zainteresowanych czeka między innymi duże rozszerzenie mapy oraz podróż na południowe krańce Appalachów, gdzie zbadać będzie można park narodowy Shenandoah. Malownicze krajobrazy to oczywiście nie wszystko, co napotkamy na swojej drodze.

Skyline Valley oferuje bowiem możliwość odkrycia tajemnic Krypty 63 oraz poznania Hugo Stolza – zarządcy lokacji. Dodatkowo pojawiają się potężne, elektryczne burze oraz nowi bossowie regionu pod postacią goliatów. Warto również wspomnieć o rozpoczęciu Sezonu 17: Skauci-pionierzy pozwolą zdobyć nagrody w stylu obozowym.

Fallout 76 – Skauci-pionierzy
Fallout 76 – Skauci-pionierzy

Co ciekawe, na poziomie 50 zainteresowani będą mogli zmienić się w ghula, co zapewni kilka bonusów – między innymi odporność na promieniowanie. Przemiana łączyć się będzie jednak z pewnymi wadami – Bractwo Stali niechętnie współpracuje z ghulami.

GramTV przedstawia:

Przy okazji warto wspomnieć również o rozmiarze łatki. Dostępne w cyfrowej dystrybucji Fallout 76: Skyline Valley zajmie około 40 GB miejsca na konsolach i w Microsoft Store oraz 30 GB na platformie Steam. Deweloperzy zadbali również o wprowadzenie szeregu poprawek – szczegóły znajdują się w tym miejscu.

Na zakończenie przypomnijmy, że Fallout 76 trafił na rynek w listopadzie 2018 roku. Produkcja Bethesdy zadebiutowała na komputerach osobistych oraz na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!