Ara: History Untold z datą premiery. Wiemy, kiedy zadebiutuje nowa strategia

Mikołaj Ciesielski
2024/06/13 08:20
0
0

Gra studia Oxide Interactive zmierza również do PC Game Pass.

Od zapowiedzi Ara: History Untold minęły już dwa lata. Na szczęście – jak się okazuje – fani gier strategicznych już niedługo będą mieli okazję zapoznać się z dziełem studia Oxide Interactive. Microsoft – wspólnie z deweloperami – ujawnił bowiem dokładną datę premiery wspomnianej produkcji.

Ara: History Untold
Ara: History Untold

Ujawniono dokładną datę premiery Ara: History Untold

Zgodnie z przekazanymi informacjami Ara: History Untold zadebiutuje na rynku 24 września 2024 roku. W dniu swojej premiery produkcja Oxide Interactive wzbogaci również bibliotekę PC Game Pass. Gra dostępna będzie w polskiej wersji językowej (napisy).

Stwórz nację i poprowadź swój lud przez historię na szczyty ludzkich osiągnięć, odkrywając nowe ziemie, rozwijając sztukę i kulturę, prowadząc dyplomację i walcząc z rywalami, aby udowodnić, że jesteś największym władcą, jakiego kiedykolwiek znano. To teraz twój świat – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Na koniec warto przypomnieć, że Ara: History Untold powstaje wyłącznie z myślą o komputerach osobistych. Na oficjalnym kanale Xbox na YouTube pojawił się również wywiad z deweloperami ze studia Oxide Interactive, w którym twórcy dzielą się kilkoma informacjami na temat swojej produkcji. Całość znajdziecie poniżej.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!