Niezniszczalni 4 z pierwszym zwiastunem. Sylvester Stallone żegna się z serią

Radosław Krajewski
2023/06/07 18:22
2
2

Długo oczekiwany pierwszy zwiastun czwartej części Niezniszczalnych trafił do sieci.

Od momentu rozpoczęcia prac na planie Niezniszczalnych 4 minęło ponad półtora roku. Do tej pory Lionsgate nie śpieszyło się z promocją swojego filmu, ale teraz to się nareszcie zmieniło. Produkcja zadebiutuje w kinach już we wrześniu i studio właśnie rozpoczęło kampanię promocyjną swojego nadchodzącego hitu wypełnionego samymi gwiazdami kina akcji. Pierwszy zwiastun Niezniszczalnych 4 pokazuje, że zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, to postać Jasona Stathama będzie odgrywać główną rolę i przejmie stery nad franczyzą od Sylvestra Stallone’a, dla którego będzie to ostatni występ w serii. Materiał prezentuje widowiskowe sceny akcji, sporo humoru i nowe postacie, w tym bohaterkę graną przez Megan Fox. Zwiastun Niezniszczalnych 4 zobaczycie poniżej.

Niezniszczalni 4 z pierwszym zwiastunem. Sylvester Stallone żegna się z serią

W nowej części grupa Niezniszczalnych zostaje zaangażowana w niebezpieczny spisek, który zagraża całemu światu. Gdy konflikt między Stanami Zjednoczonymi a Rosją coraz bardziej wisi na włosku, cały świat drży przez nuklearną wojną. Tylko drużyna Barneya Rossa może powstrzymać wybuch kolejnego globalnego konfliktu.

GramTV przedstawia:

Reżyserem Niezniszczalnych 4 jest Scott Waugh, twórca Need for Speed i Aktu odwagi. W obsadzie znaleźli się: Sylvester Stallone, Jason Statham, Dolph Lundgren, Randy Couture, Curtis "50 Cent" Jackson, Megan Fox, Tony Jaa, Jacob Scipio, Levy Tran, Sheila Shah, Eddie Hall, Iko Uwais i Andy Garcia.

Przypomnijmy, że Niezniszczalni 4 zadebiutują w kinach 22 września 2023 roku. Na polską premierę będziemy musieli poczekać tydzień dłużej, czyli do 29 września.

Niezniszczalni 4 – pierwszy zwiastun filmu

Niezniszczalni 4 – pierwszy zwiastun filmu, Niezniszczalni 4 z pierwszym zwiastunem. Sylvester Stallone żegna się z serią
Komentarze
2
Kresegoth
Gramowicz
08/06/2023 09:06
MisticGohan_MODED napisał:

Tony Jaa i Iko Uwais :]

Oby tylko mieli większe role niż Jet Li w poprzednikach.

MisticGohan_MODED
Gramowicz
07/06/2023 18:55

Tony Jaa i Iko Uwais :]