Netflix Games z ciekawą ofertą na październik. Duży tytuł trafi do usługi

Radosław Krajewski
2022/09/22 15:40
0
0

Znana produkcja indie wkrótce zadebiutuje w ofercie gier od Netflixa.

Netflix cały czas walczy o uwagę graczy swoją ofertą gier w ramach abonamentu. Dane dotyczące zainteresowania subskrybentów nie są zbyt dobre dla platformy i według raportu Apptopii w dostępne produkcje bawi się codziennie mniej niż 1% wszystkich subskrybentów. Wkrótce to się może zmienić, gdyż firma ogłosiła trzy nowe tytuły na październik, wśród których nie brakuje dużej i znanej produkcji.

Netflix Games z ciekawą ofertą na październik. Duży tytuł trafi do usługi

Netflix Games – oferta na październik 2022

Już w przyszłym miesiącu subskrybenci platformy będą mogli zagrać bez żadnych dodatkowych opłat w Spiritfarer. Produkcja studia Thunder Lotus Games zadebiutowała 18 sierpnia 2020 roku na komputerach osobistych i konsolach PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch oraz na PlayStation 5 i Xbox Series X/S w ramach wstecznej kompatybilności. Spiritfarer zostało wysoko oceniona zarówno przez krytyków (84/100 na Metacritic), jak również graczy (8,1/10). Już wkrótce grę będą mogli zagrać także użytkownicy Netflixa na ekranie swoich telefonów i tabletów.

GramTV przedstawia:

Nie będzie to jedyna nowość w październikowej ofercie i gracze będą mogli również sprawdzić Nailed It! Baking Bash. Growa adaptacja słynnego programu Netflixa pozwoli na stworzenie swoich własnych ciast i pokonywanie wypieków konkurentów. Ostatnim z tytułów jest zręcznościowa gra Hello Kitty Happiness Parade. Konkretne daty premier wspomnianych produkcji nie są jeszcze znane.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!