Need for Speed: Underground 2 Remake wygląda coraz lepiej. Nowy gameplay

Radosław Krajewski
2023/09/14 14:00
1
0

Twórca projektu pochwalił się licznymi zmianami w najnowszej wersji.

Kanał 2Unrea5Underground opublikował nowy film prezentujący rozgrywkę z Need for Speed: Underground 2 Remake, czyli fanowskiego projektu, który ma przywrócić kultową odsłonę popularnej serii ścigałek i zaprezentować ją nowym graczom. Produkcja powstaje już od dłuższego czasu, a od ostatniego materiału prezentującego grę w akcji minęło kilka miesięcy. Czas więc sprawdzić, jak produkcja prezentuje się po wielu tygodniach prac i jakie nowości zostały dodane do aktualnej wersji.

Need for Speed: Underground 2 Remake wygląda coraz lepiej. Nowy gameplay

Need for Speed: Underground 2 Remake z nowym gameplayem i długą listą zmian w kolejnych wersjach

Twórca Need for Speed: Underground 2 Remake pochwalił się, że udało mu się stworzyć nową wtyczkę do dźwięków silnika, która została już zaimplementowana do gry. Autor twierdzi, że teraz wszystkie dźwięki silnika będą idealnie brzmiały i wkrótce pochwali się szczegółowym efektem swoich prac.

2Unrea5Underground przedstawił również bardzo długą listę elementów i mechanik, nad którymi będzie pracował w najbliższej przyszłości. Do gry trafi m.in. system ruchu, który zostanie umieszczony na całej mapie, aby nawet oddalone samochody nagle nie znikały z zasięgu wzroku, a także system kolizji, zarówno jeżeli chodzi o odpowiednie dźwięki, czy pracę kamery.

GramTV przedstawia:

Ulepszony zostanie model jazdy na różnych nawierzchniach, wprowadzone zostaną różne perspektywy kamery, jak również efekty graficzne, w tym efekty cząsteczek świetlnych czy odbić światła. Produkcja otrzyma także nowe menu, jak również opcje rozgrywki, audio i wideo. Wszystkie zaplanowane przez twórcę poprawki znajdziecie w opisie poniższego wideo.

Komentarze
1
Near1984
Gramowicz
15/09/2023 11:19

Wygląda nieźle. Still to wciąż bardziej remaster niż remake.