NFS: Underground 2 Remake po polsku. Nowy gameplay prezentuje liczne nowości

Radosław Krajewski
2023/05/18 14:30
2
1

Projekt zaczyna nabierać konkretnych kształtów.

Need for Speed: Underground 2 Remake doczekał się sporej aktualizacji. Twórca projektu z kanału 2Unreal5Underground opublikował nowy gameplay, aby zaprezentować liczne zmiany, które zaszły w grze w ostatnich miesiącach. Jedną z największych nowości jest dodanie ruchu ulicznego na ulicach Bay View.

NFS: Underground 2 Remake po polsku. Nowy gameplay prezentuje liczne nowości

Kolejną dużą zmianą w porównaniu do poprzedniej wersji jest dodanie GPS-a za sprawą niebieskiej strzałki, która pokazuje prawidłowy kierunek jazdy. Twórca remake’u Need for Speed: Underground 2 poprawił również symulację modelu jazdy samochodów, aby auta były bardziej stabilne, a jazda nimi płynniejsza.

Need for Speed: Underground 2 Remake z polską wersją językową

Poprawek błędów i nowości jest bardzo wiele, a całą listę zmian twórca zaprezentował w opisie poniższego wideo. Polskich graczy zapewne zainteresuje fakt, że produkcja wspiera kinową lokalizację w aż dziesięciu językach, w tym również w naszym ojczystym języku.

GramTV przedstawia:

Niestety wciąż nie wiadomo, kiedy Need for Speed: Underground 2 Remake oficjalnie zadebiutuje. Patrząc jednak po najnowszym filmie z rozgrywki, rozwój projektu powoli zmierza do końca.

Komentarze
2
JakiśNick
Gramowicz
18/05/2023 18:19

Przecież to jest zwykły mod graficzny, a nie żaden remake. Kompletnie nie rozumiem fenomenu tej gry. Wygląda paskudnie, puste drogi, nijakie auta i mocno zręcznościowy, banalny wręcz model jazdy. Co jest nie tak z nowymi NFS czyli most wanted 2010+ ?

Niakadan
Gramowicz
18/05/2023 15:21

Wygląda to bardziej na remaster