Naughty Dog pracuje obecnie nad „wieloma projektami single player”

Mikołaj Ciesielski
2024/06/03 13:10
0
0

Neil Druckmann zapewnia, że studio będzie znane nie tylko z The Last of Us.

Jakiś czas temu informowaliśmy, że kolejna gra Naughty Dog ma być „naprawdę ambitna”. Twórcy serii The Last of Us wciąż nie podzielili się jednak żadnymi szczegółami na temat swojej nowej produkcji. Okazuje się jednak, że wspomniany zespół pracuje obecnie nad więcej niż jedną grą, a przynajmniej tak wynika z jednej z ostatnich wypowiedzi Neila Druckmanna.

Naughty Dog pracuje obecnie nad „wieloma projektami single player”

Naughty Dog to nie tylko The Last of Us. Neil Druckmann wspomina o „wielu projektach single player”

Druckmann udzielił ostatnio wywiadu redakcji Los Angeles Times. To właśnie w trakcie wspomnianej rozmowy deweloper ujawnił, że jego zespół pracuje obecnie nad „wieloma projektami single player”. Nie jest to jednak jedyna warta uwagi informacja, którą podzielił się szef studia Naughty Dog.

GramTV przedstawia:

Neil Druckmann obiecał bowiem, że Naughty Dog „nie będzie wiecznie studiem od The Last of Us”. Można więc bezpiecznie założyć, że jeden ze wspomnianych przez dewelopera projektów to zupełnie nowe IP. Niestety na pierwsze szczegóły dotyczące kolejnych produkcji amerykańskiego zespołu z pewnością przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

Na koniec warto przypomnieć, że w styczniu bieżącego roku na rynku zadebiutowało The Last of Us 2 Remastered. Odświeżona wersja produkcji z 2020 roku dostępna jest wyłącznie na PlayStation 5. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat wspomnianego tytułu, to zapraszamy Was do lektury: The Last of Us: Part II Remastered – recenzja. Fajnie, ale jeden udany tryb nie sprzedaje gry.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!