Neil Druckmann przyznaje, że kolejna gra Naughty Dog jest „naprawdę ambitna”

Patrycja Pietrowska
2024/03/07 13:15
0
0

Reżyser serii The Last of Us o kolejnym projekcie Naughty Dog.

Kilka dni temu wspominaliśmy o podcaście, którego gościem był Neil Druckmann. Jak wyznał wówczas reżyser serii The Last of Us, zarządzanie dużą liczbą ludzi i wieloma studiami na całym świecie jest stresujące, w związku z czym zaczyna się zastanawiać nad nową fazą swojego życia. W trakcie wywiadu deweloper odniósł się jednak również do tematu kolejnego projektu Naughty Dog.

Neil Druckmann przyznaje, że kolejna gra Naughty Dog jest „naprawdę ambitna”

Kolejny projekt Naughty Dog jest „naprawdę ambitny”

Neil Druckmann był ostatnio gościem podcastu rapera o pseudonimie Logic. W trakcie rozmowy reżyser serii The Last of Us odniósł się między innymi do tematu przyszłych projektów Naughty Dog. Jak zdradził deweloper, następna gra studia jest „naprawdę ambitna”, a niektóre z elementów projektu są „bardzo trudne do przygotowania”.
Pracujemy nad nową grą, jest ona bardzo ambitna, a niektóre jej elementy są bardzo trudne do przygotowania. Ale wiedziałem, że będzie trudna, biorąc pod uwagę wszystkie jej aspekty. – przekazuje Neil Druckmann.
Druckmann poruszył również kwestię wkładu Kurta Margenau (drugiego reżysera The Last of Us: Part II) w nowy projekt. Deweloper przyznaje w trakcie wywiadu, że czerpie ogromną przyjemność widząc zaangażowanie innych ludzi, którzy zaskakują go wciąż w nowy sposób.
Zastanawiałem się jak zrobić z tego przyjemne doświadczenie dla siebie oraz wszystkich członków ekipy. Są momenty, kiedy na przykład Kurt Margenau zrobił coś ostatnio dla tej nowej gry, wynosząc ją na inny poziom, a ja byłem taki dumny. Samo patrzenie, jak inni ludzie stają na wysokości zadania i zaskakują mnie w naprawdę piękny sposób, sprawia mi teraz ogromną radość. – dodaje deweloper.
Nie jest jasne, czym ambitny projekt dokładnie jest, jednak warto przypomnieć, że Neil Druckmann ma już pewne pomysły związane z kontynuacją historii z Ellie w roli głównej. Zainteresowanym kolejnymi grami Naughty Dog pozostaje zatem uzbroić się w cierpliwość i wypatrywać komunikatów, które zdradzą nieco więcej informacji związanych z planami studia.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!