Najczęściej kończone gry 2021 roku. Sprawdźcie ranking serwisu HowLongToBeat

Mikołaj Ciesielski
2021/12/17 15:50

Na portalu znaleźć można również m.in. informacje o najlepiej i najgorzej ocenianych tytułach z bieżącego roku.

Najczęściej kończone gry 2021 roku. Sprawdźcie ranking serwisu HowLongToBeat

Końcówka roku to często czas na różnego rodzaju podsumowania. Niewykluczone, że część z Was zastanawia się, która tegoroczna produkcja może poszczycić się mianem „najczęściej kończonej gry 2021 roku”. Z pomocą przychodzi serwis HowLongToBeat. Dzięki danym zgromadzonym na tym portalu możemy sprawdzić, w którym tytule z bieżącego roku gracze najczęściej oglądali napisy końcowe.

Okazuje się, że najczęściej kończoną grą 2021 roku jest Resident Evil Village. Na drugim miejscu uplasował się natomiast Metroid Dread, a podium zamyka Ratchet & Clank: Rift Apart. W pierwszej piątce znalazło się również nagrodzone tytułem „Gry roku It Takes Two oraz Super Mario 3D World + Bowser’s Fury.

Dowiadujemy się również, że najwyżej ocenianą grą 2021 roku, według użytkowników portalu HowLongToBeat, jest Mass Effect: Legendary Edition ze średnią ocen na poziomie 93%. Natomiast najgorszą Dungeons & Dragons: Dark Alliance, które może „pochwalić się” średnią ocen na poziomie 42%.

Warto mieć na uwadze, że przedstawione wyniki są jedynie efektem głosów graczy korzystających z serwisu HowLongToBeat. Jeśli natomiast jesteście zainteresowani większą liczbą statystyk podsumowujących 2021 rok, to koniecznie zajrzyjcie pod ten adres.

Na koniec przypomnijmy, że wspomniane Resident Evil Village zadebiutowało na komputerach osobistych, a także konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S w maju tego roku. Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat produkcji Capcomu, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: Resident Evil Village – recenzja – w rumuńskiej wiosce dziś nie zaśnie nikt…

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
edward
Gramowicz
17/12/2021 15:58

Cześć

mam nietypową prośbę, znajomy dzieciak założył kanał na youtube, niestety nie ma za wiele subów, czy znajdą się osoby które zrobią mu prezent na święta i zasubskrybują?

https://www.youtube.com/channel/UCtISqsd0FOpyOs_r6kr4WTg