Na remake Prince of Persia: The Sands of Time trochę poczekamy. Nowe informacje

Mikołaj Ciesielski
2023/05/25 08:45
5
1

Ubisoft nie ma dobrych wieści dla fanów Prince of Persia.

Na początku listopada ubiegłego roku Ubisoft zapewniał, że remake Prince of Persia: The Sands of Time nie został anulowany, a gra cały czas powstaje. Niestety od tamtego momentu francuska firma nie dzieliła się żadnymi szczegółami na temat produkcji. Projekt nie został również uwzględniony w ostatnich raportach finansowych. Nic więc dziwnego, że gracze zaczęli zastanawiać się nad dalszymi losami wspomnianego tytułu. Ubisoft przerwał jednak milczenie i podzielił się nowymi informacjami.

Na remake Prince of Persia: The Sands of Time trochę poczekamy. Nowe informacje

Prince of Persia: The Sands of Time Remake znajduje się obecnie w fazie koncepcyjnej

Ubisoft we wpisie opublikowanym na swojej oficjalnej stronie poinformował, że w ostatnim czasie otrzymał wiele pytań od fanów na temat Prince of Persia: The Sands of Time Remake. Dlatego też francuska firma postanowiła podzielić się kilkoma informacjami na temat aktualnego stanu odświeżonej wersji Piasków Czasu.

GramTV przedstawia:

Okazuje się, że Prince of Persia: The Sands of Time Remake znajduje się obecnie w fazie koncepcyjnej. Nad grą pracuje studio Ubisoft Montréal, a całość znajduje się na wczesnym etapie produkcji. Ubisoft informuje, że w tym momencie deweloperzy budują zespół, ustala priorytety, tworzy prototypy oraz testuje elementy rozgrywki.

Francuska firma podkreśliła także, że obecnie nie ma w planach przygotowania odświeżonych wersji innych odsłon serii Prince of Persia. Kolejne informacje na temat Prince of Persia: The Sands of Time Remake, gdy deweloperzy będą na to gotowi. Graczom nie pozostaje więc nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i liczyć na to, że projekt zostanie dokończony i trafi na rynek.

Komentarze
5
Lordu
Gramowicz
05/02/2024 12:30
Windmaster napisał:

Hmmm... Czyli faza beta tej gry wypadłaby w okolicach 2024 roku? Ok w takim razie warto się zastanowić co im poszło nie tak że nadal są na etapie koncepcyjnym 

MisioKGB napisał:

No cóż zobaczyli jaki jest odzew trailera z 2020 roku, wrócili do fazy konceptu i teraz są w zasadzie pewnie jeszcze daleko w lesie. Obstawiam 2025 premiera

Fakt faktem uwielbiam Prince of Persie ogrywałem za dzieciaka ale kurde co to ma być tylko jedna część odświeża a gdzie dusza wojownika i dwa trony co to za Ubisoft oni srają a nie robią grę już capcom lepszy bo odświeża resident evile 🙃

Windmaster
Gramowicz
12/06/2023 20:55
MisioKGB napisał:

No cóż zobaczyli jaki jest odzew trailera z 2020 roku, wrócili do fazy konceptu i teraz są w zasadzie pewnie jeszcze daleko w lesie. Obstawiam 2025 premiera.

Hmmm... Czyli faza beta tej gry wypadłaby w okolicach 2024 roku? Ok w takim razie warto się zastanowić co im poszło nie tak że nadal są na etapie koncepcyjnym 

Windmaster
Gramowicz
12/06/2023 20:51

Remake tej gry jest dopiero w fazie koncepcyjnej!? Ech... Chyba nie prędko tego remake-u się do czekamy :( Pozostaje nadal czekać. 
Trwa Wczytywanie