MultiVersus umiera – ale za jakiś czas zmartwychwstanie. Zakończenie beta-testów

Wincenty Wawrzyniak
2023/03/27 20:50
1
0

Przedstawiciele studia Player First Games poinformowali, że już niedługo zakończą się otwarte beta-testy gry, a na premierę pełnej wersji poczekamy dłużej.

Sieć obiegła właśnie wieść, że gra MultiVersus od studia Player First Games zniknie z radarów na jakiś czas. Deweloperzy zupełnie niespodziewanie zapowiedzieli zakończenie otwartych beta-testów – te potrwają do 25 czerwca. Wówczas gracze utracą dostęp do trybu sieciowego – ale nie trybu lokalnego oraz przedmiotów kosmetycznych. 4 kwietnia zostaną natomiast zablokowane wszelkie mikrotransakcje.

MultiVersus umiera – ale za jakiś czas zmartwychwstanie. Zakończenie beta-testów

MultiVersus – zakończenie beta-testów, wyłączenie serwerów i opóźnienie premiery wersji 1.0

Na oficjalnej stronie internetowej produkcji możemy przeczytać, że (podajemy za serwisem Polygon) Player First Games chce przygotować grę na premierę wersji 1.0 na początku 2024 roku.

GramTV przedstawia:

To oznacza oczywiście nowe areny, postacie czy tryby rozgrywki, a także wiele usprawnień. System progresji ma zostać poddany modyfikacjom, ale deweloperzy zapewniają, że gracze zachowają swoje postępy z bety.

Niektórzy uważają, iż jest to spowodowane dużym spadkiem zainteresowania grą. W chwili pisania tej wiadomości na platformie Steam w MultiVersus bawi się zaledwie 600 graczy. Cóż, zobaczymy, co z tego ostatecznie wyjdzie.

Komentarze
1
MisticGohan_MODED
Gramowicz
27/03/2023 23:26

Po tej grze zostały już tylko memy.