Mass Effect z zupełnie nowej perspektywy. I wygląda niezwykle uroczo

Radosław Krajewski
2023/03/21 12:45

Kolejny projekt YouTubera znanego jako Flurdeh.

BioWare od dłuższego czasu pracuje nad piątą pełnoprawną odsłonę serii Mass Effect. Podczas ubiegłorocznego N7 Day otrzymaliśmy nowe materiały z gry, które prezentowały imponującą grafikę z budowy przekaźnika masy. Wiązała się z tym pewna ukryta przez deweloperów wiadomość, która szybko została odkryta przez fanów. Na nowe materiały z Mass Effect 5 będziemy musieli jeszcze poczekać, ale fani serii nie próżnują i w sieci pojawiło się nowe wideo, które prezentuje, jak wyglądałaby seria, gdyby została stworzona w rzucie izometrycznym.

Mass Effect z zupełnie nowej perspektywy. I wygląda niezwykle uroczo

Jak wyglądałby Mass Effect w rzucie izometrycznym?

Popularny YouTuber Flurdeh kolejny raz przedstawił swoją niezwykle uroczą wizję gry z izometrycznym ustawieniem kamery. Tym razem padło na Mass Effect, dzięki czemu możemy zobaczyć, jak Cytadela, Omega i wiele innych lokalizacji wygląda w miniaturowym świecie za sprawą wykorzystania funkcji Tilt Shift.

GramTV przedstawia:

Twórca już wcześniej imponował swoimi praca, w tym pokazania podobnych „makiet” z Elden Ring, a także Assassin’s Creed Valhalla. Jedną z jego najnowszych prac jest remake Dead Space’a ukazany z izometrycznym punktem widzenia kamery.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!