Marvel’s Midnight Suns sprzedażową katastrofą?

Jakub Smolak
2023/02/07 08:30
1
0

Szef Take-Two nie jest zadowolony z wyników i szuka powodu, przez który gra nie sprzedała się zbyt dobrze.

Marvel’s Midnight Suns to naprawdę udana produkcja, o której w momencie premiery było całkiem głośno. Wszystko wskazywałoby na to, że najnowsza gra Firaxis Games bez problemu podbije serca fanów taktycznych wyzwań. Ekipa Take-Two nie ma jednak powodów do zadowolenia.

Marvel’s Midnight Suns sprzedażową katastrofą?

Marvel’s Midnight Suns – dlaczego gra nie okazała się sukcesem?

Szef firmy – Strauss Zelnick – przyznał, że nie jest zadowolony z wyników sprzedażowych. Uważa również, że mogło mieć to związek z tym, iż gra została wydana w grudniu. Jego zdaniem niefortunna data premiery mogła mieć związek z mniejszą niż zakładano sprzedażą Marvel’s Midnight Suns.

Należy jednak pamiętać o tym, że Marvel’s Midnight Suns jest ciągle rozwijane. Rozszerzenie The Good, The Bad, and The Undead, które wprowadza da gry postać Deadpoola jest już dostępne. Ponadto gry od Firaxis Games cieszą się długą żywotnością. Niewykluczone więc, że z biegiem czasu ta świetna turówka trafi jeszcze do wielu graczy.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat Marvel’s Midnight Suns, to zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas recenzją. Na koniec przypomnijmy, że gra jest dostępna na PC oraz konsolach Xbox Series S/X i PlayStation 5. W dalszej części tego roku produkcja powinna trafić również na Xbox One, PlayStation 4 i Nintendo Switch.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
Xeoo
Gramowicz
07/02/2023 11:47

Trochę się nie dziwie.  Sam się ciągle wacham bo niby to turówka ala xcom ale jednak nie bo mamy karty. Z drugiej strony to superbohaterowie których ogólnie nie lubie. Może się myle ale jakoś tak sobie wyobrażam że ktoś kto lubi uniwersum Marvela woli gry akcji od turówek.

Taka trochę gra dla bardzo wąskiego grona odbiorców a zapewne kosztowna (choćby przez licencję).