Marvel zmienia polski tytuł Doktora Strange’a 2. Zaskakujący ruch studia

Radosław Krajewski
2021/12/23 08:00
1
0

Pożegnajcie wieloświat szaleństwa. Polski oddział Marvela ma nowy tytuł dla drugiej części Doktora Strange’a.

Marvel zmienia polski tytuł Doktora Strange’a 2. Zaskakujący ruch studiaWczoraj zadebiutował pierwszy zwiastun drugiej części Doktora Strange’a, czyli pierwszego przyszłorocznego filmu Marvela. Jest to ten sam zwiastun, którzy widzowie Spider-Mana: Bez drogi do domu mogli obejrzeć w kinie. Niedługo po debiucie zapowiedzi, polski oddział Marvela opublikował na swoim kanale YouTube ten sam zwiastun, ale z jedną istotną zmianą. Okazuje się, że podjęto decyzję o zmianie polskiego tytułu filmu, który od teraz znany będzie jako Doktor Strange w multiwersum obłędu. Nie wiadomo czym podyktowana jest zmiana, ale najwyraźniej pierwotny tytuł filmu nie miał odpowiedniego marketingowego potencjału. Zwiastuny drugiej części Doktora Strange’a z polskimi napisami oraz dubbingiem zobaczycie poniżej.

Przypomnijmy, że za Doktor Strange w multiwersum obłędu odpowiada Sam Raimi, reżyser pierwszej filmowej trylogii o Spider-Manie. W obsadzie znaleźli się: Benedict Cumberbatch, Benedict Wong, Rachel McAdams, Elizabeth Olsen, Chiwetel Ejiofor, Xochitl Gomez oraz Bruce Campbell. Film zadebiutuje w kinach 6 maja 2022 roku.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
Kemyt
Gramowicz
24/12/2021 14:50

Jak to, czym podyktowana zmiana? Przecież w polskiej wersji językowej w żadnym filmie nie padło słowo "wieloświat". Więc logiczne, że trzeba było użyć słowa "multiwersum"