Majestatyczne Songs of Silence trafi dziś do graczy. Strategia 4X debiutuje we wczesnym dostępie

Patrycja Pietrowska
2024/06/04 14:15
0
0

Już dzisiaj na rynku debiutuje Songs of Silence.

Na początku ubiegłego roku mogliśmy po raz pierwszy rzucić okiem na trailer Songs of Silence. Majestatyczna strategia 4X, w której starcia odbywają się w czasie rzeczywistym, już dzisiaj trafi do graczy. Tytuł trafi na rynek w ramach wczesnego dostępu, a zainteresowani będą mogli nabyć go za pośrednictwem Steam oraz GOG.

Majestatyczne Songs of Silence trafi dziś do graczy. Strategia 4X debiutuje we wczesnym dostępie

Songs of Silence debiutuje w ramach wczesnego dostępu

Już dzisiaj (4 czerwca 2024 roku) o godzinie 17:00 czasu polskiego, w ręce graczy zostanie oddane majestatyczne Songs of Silence. Strategia 4X zadebiutuje w ramach wczesnego dostępu na wcześniej wspomnianych platformach. Tytuł oferuje rozbudowaną fabułę, a także „złożoną pod względem taktycznym rozgrywkę z dynamicznymi automatycznymi bitwami i wciągającą narracją”.

Zainteresowani otrzymają do swojej dyspozycji ponad 100 różnych jednostek, z których będą mogli stworzyć potężne armie. Songs of Silence zaoferuje kampanię fabularną, tryb dla jednego gracza, a także kilka trybów wieloosobowych, w ramach których będziemy zarówno współpracować, jak i rywalizować z innymi. Grę cechuje innowacyjny system bitew, a także grafika inspirowana stylem art nouveau.

Songs of Silence to gra strategiczna w stylu 4X. Jej akcja toczy się w świecie fantasy, któremu zagraża nienasycona Cisza. Gra łączy zarządzanie królestwem, rozgrywkę typu auto battler i rozwijanie bohaterów z turową strategią i intensywnymi bitwami w czasie rzeczywistym. – głosi opis gry Songs of Silence na platformie Steam.

GramTV przedstawia:

Warto przy okazji wspomnieć, że za oprawę dźwiękową odpowiada Hitoshi Sakimoto. Artysta komponował muzykę między innymi do Final Fantasy Tactics, Final Fantasy 12 i Valkyria Chronicles.

Songs of Silence debiutuje we wczesnym dostępie dzisiaj – 4 czerwca 2024 roku. Gra zmierza aktualnie wyłącznie na komputery osobiste, jednak w późniejszym czasie ma trafić również na konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Według twórców strategia 4X będzie znajdować się w fazie Early Access przez około 4-5 miesięcy.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!