Mafia 4 z prezentacją na Summer Game Fest 2024? Nowe doniesienia z Czech

Mikołaj Ciesielski
2024/05/21 08:55
2
0

Niewykluczone, że już w przyszłym miesiącu rzeczywiście dojdzie do prezentacji nowej odsłony serii Mafia.

Na Summer Game Fest 2024 mamy doczekać się prezentacji nowej odsłony jednej z „największych i najbardziej lubianych” serii 2K Games. Wiele osób uważa, że na wspomnianym wydarzeniu dojdzie do zapowiedzi gry Mafia 4. Podobnego zdania jest również jeden z czeskich dziennikarzy, który wspomniał, że w jego kraju od „kilku tygodni” mówi się o ujawnieniu nowej produkcji studia Hangar 13.

Mafia 4 z prezentacją na Summer Game Fest 2024? Nowe doniesienia z Czech

Hangar 13 ma szykować się do prezentacji gry Mafia 4 na Summer Game Fest 2024

Jiří Bigas z czeskiego serwisu Vortex postanowił odnieść się do sprawy przy okazji zapowiedzianej przez 2K Games prezentacji. Dziennikarz wspomniał o spekulacjach fanów, według których na Summer Game Fest 2024 zobaczymy kolejną odsłonę serii BioShock lub Borderlands. Zdaniem Bigasa na wspomnianej imprezie zaprezentowana zostanie jednak nowa Mafia.

Jednak według naszych informacji, nowa Mafia ma zostać wkrótce ujawniona. Otrzymaliśmy już kilka wskazówek od zagranicznych insiderów. W ciągu ostatnich kilku tygodni o ujawnieniu Mafii mówiono również za kulisami w Czechach – informuje Bigas.

GramTV przedstawia:

Jednocześnie redaktor serwisu Vortex podkreślił, że nie ma 100% pewności, że Mafia 4 zostanie zapowiedziana na Summer Game Fest 2024. Bigas dodał jednak, że – w obliczu ostatnich doniesień i zakulisowych informacji – nie zdziwiłby się, gdyby Hangar 13 ogłosiło „coś” jeszcze przed wspomnianą imprezą.

Na koniec warto przypomnieć, że ostatnia odsłona serii Mafia, czyli Mafia III, zadebiutowała na rynku w październiku 2016 roku. Gra dostępna jest na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat wspomnianej produkcji, to zapraszamy Was do lektury: Największe rozczarowanie tego roku? Recenzja gry Mafia III.

Komentarze
2
Bruce_666
Gramowicz
21/05/2024 12:17

No cóż. Remakiem 1-ki dali dupy. Oby tym razem im wyszło.

Kocham życie jako gracz
Gramowicz
21/05/2024 11:57

Życzę mi szczęścia mimo, że pewnie mnie ta gra ominie, co prawda podobała mi się Mafia remake i Mafia 2, (3ka była by dobra gdyby było mniej pozerstwa i więcej dopracowania) tylko mam w co grać i nie chce mi się czekać a i chciałbym by gra skupiła się na mocnej fabule a nie zbyt rozległym otwartym świeci i łatwych questach na 5 minut do ich wypełnienia to dla mnie strata, szczególnie w zadaniach z imprezami. Także oby było dobrze i oby ta zapowiedź to była Mafia 4.