Nadchodzi prezentacja nowej odsłony jednej z „największych” serii 2K Games

Mikołaj Ciesielski
2024/05/17 13:15
0
0

Mafia 4 czy nowe Borderlands? Odpowiedź poznamy już w przyszłym miesiącu.

Według nieoficjalnych informacji 2K Games szykuje się do pełnoprawnej zapowiedzi gry Mafia 4. Niewykluczone, że wspomniane plotki znajdą wkrótce swoje potwierdzenie. Firma poinformowała bowiem, że rzeczywiście zamierza w najbliższym czasie zaprezentować nową grę i to nie byle jaką.

Nadchodzi prezentacja nowej odsłony jednej z „największych” serii 2K Games

2K Games zapowiada prezentacje nowej odsłony jednej ze swoich „największych i najbardziej lubianych” serii

2K Games zapowiedziało, że już w przyszłym miesiącu zaprezentuje nową odsłonę jednej ze swoich „największych i najbardziej lubianych” serii. Zgodnie z przekazanymi informacjami wspomnianą produkcję zobaczymy na Summer Game Fest 2024, które odbędzie się już 7 czerwca 2024 roku. Niestety wydawca nie podzielił się żadnymi dodatkowymi szczegółami.

GramTV przedstawia:

Wielu graczy uważa, że na Summer Game Fest 2024 zaprezentowana zostanie właśnie Mafia 4. Część osób twierdzi natomiast, że na wspomnianym wydarzeniu zobaczymy nową odsłonę serii Borderlands lub Tiny Tina's Wonderlands 2. W końcu niedawno Take-Two poinformowało o przejęciu Gearbox Entertainment.

Na ten moment nie pozostaje nam jednak nic innego, jak czekać na Summer Game Fest 2024. Jak wspomnieliśmy wyżej, rzeczony pokaz rozpocznie się 7 czerwca 2024 roku o 23:00 czasu polskiego. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo ze znajdującego się w Kalifornii YouTube Theater.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!