Lords of the Fallen z wynikami sprzedaży. „Ogromny sukces całego zespołu”

Mikołaj Ciesielski
2023/10/24 07:55
1
0

Najnowsze action-RPG od CI Games i studia Hexworks zaliczyło naprawdę udany start pod względem liczby sprzedanych egzemplarzy.

Premiera Lords of the Fallen z pewnością nie przebiegła do końca po myśli twórców. Najnowsze action-RPG od CI Games i studia Hexworks spotkało się z krytyką ze strony graczy, którzy narzekali na liczne błędy i problemy techniczne. Okazuje się jednak, że wspomniana produkcja i tak cieszy się sporym zainteresowaniem. Wczoraj poznaliśmy bowiem oficjalne wyniki sprzedaży Lords of the Fallen.

Lords of the Fallen z wynikami sprzedaży. „Ogromny sukces całego zespołu”

Lords of the Fallen nie narzeka na brak zainteresowania. CI Games i Hexworks chwalą się wynikami sprzedaży

Jak informuje CI Games, sprzedaż Lords of the Fallen w zaledwie 10 dni po premierze przekroczyła milion egzemplarzy. Saul Gascon – dyrektor studia Hexworks – podziękował wszystkim graczom, którzy zdecydowali się wyruszyć w podróż przez Mournstead. Deweloper dodał również, że zespół jest „niezwykle wdzięczny” swojej społeczności za „cenne opinie i nieustanne wsparcie”. Gascon podkreślił także, że wspomniany sukces udało się osiągnąć dzięki „poświęceniu” fanów.

Lords of the Fallen to najważniejsza i najambitniejsza gra, jaką stworzyliśmy w ciągu naszej 20-letniej historii oraz pierwsza gra z segmentu AAA, które zamierzamy tworzyć w nadchodzących latach. Cieszymy się, że nasz innowacyjny projekt wniósł świeżość do gatunku gier action-RPG, co przełożyło się na sprzedaż ponad miliona egzemplarzy w zaledwie 10 dni. Jest to ogromnym sukces całego zespołu – powiedział Marek Tymiński, dyrektor generalny CI Games.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Lords of the Fallen dostępne jest od dziś wyłącznie na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat najnowszej produkcji CI Games i studia Hexworks, to zapraszamy Was do lektury: Lords of the Fallen – recenzja. Przepraszam, czy to Dark Souls 4?

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
1
beetleman1234
Gramowicz
24/10/2023 11:35

A naprawili już tę grę czy dalej chodzi beznadziejnie?