Dziś premiera Lords of the Fallen. Problemy z optymalizacją na Xbox Series X/S

Mikołaj Ciesielski
2023/10/13 11:55
0
0

CI Games zapewnia, że deweloperzy pracują nad stosownymi poprawkami.

Kilka dni temu mieliśmy okazję zobaczyć premierowy zwiastun Lords of the Fallen. W sieci pojawiła się również interesująca infografika poświęcona nowej produkcji CI Games i Hexworks. Dzisiaj natomiast – zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami – wspomniany tytuł debiutuje na rynku. Niestety nie wszystko poszło po myśli twórców. Lords of the Fallen może co prawda pochwalić się niezłymi recenzjami, ale optymalizacja – szczególnie na jednej z platform – pozostawia wiele do życzenia.

Dziś premiera Lords of the Fallen. Problemy z optymalizacją na Xbox Series X/S

Lords of the Fallen debiutuje na rynku. Niezłe recenzje w cieniu problemów

Lords of the Fallen może pochwalić się średnią ocen na poziomie 75% (na podstawie 42 opinii) w serwisie OpenCritic. Dodatkowo 75% recenzentów poleca najnowszą produkcję CI Games i Hexworks. Wśród plusów wymienia się przede wszystkim obecność dwóch połączonych ze sobą światów, niezłą oprawę wizualną oraz wykreowane przez deweloperów uniwersum.

Jak wspomnieliśmy wyżej, Lords of the Fallen ma jednak spore problemy z optymalizacją. Deweloperzy już wczoraj opublikowali wpis na portalu społecznościowym X (wcześniej Twitter), w którym zapewnili, że wersja na PC i PlayStation 5 otrzyma dziś aktualizację poprawiającą wydajność. Na wspomniany patch nie mogą jednak liczyć użytkownicy Xbox Series X/S.

GramTV przedstawia:

CI Games i Hexworks zapewniają, że pracują nad stosownymi poprawkami, które pozwolą posiadaczom konsol Microsoftu w pełni cieszyć się rozgrywką w Lords of the Fallen. Niestety użytkownicy Xbox Series X i Xbox Series S muszą uzbroić się w cierpliwość, ponieważ aktualizacja poprawiająca działanie tytułu na wymienionych platformach zostanie udostępniona dopiero za kilka dni.

Na koniec przypomnijmy, że Lords of the Fallen dostępne jest od dziś wyłącznie na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat najnowszej produkcji CI Games i studia Hexworks, to zapraszamy Was do lektury: Lords of the Fallen – recenzja. Przepraszam, czy to Dark Souls 4?

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!