Lista trofeów Hogwarts Legacy pojawiła się w sieci. Graczy czeka sporo wyzwań

Mikołaj Ciesielski
2022/11/15 07:40

Wygląda na to, że zdobycie platyny w nadchodzącej produkcji Avalanche Software będzie dość czasochłonne.

Lista trofeów Hogwarts Legacy pojawiła się w sieci. Graczy czeka sporo wyzwań

Hogwarts Legacy to bez wątpienia jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji 2023 roku. W zeszłym tygodniu deweloperzy zaprezentowali obszerny gameplay, dzięki któremu zainteresowani mogli sprawdzić, jak tytuł prezentuje się w akcji na kilka miesięcy przed premierą. Tymczasem okazuje się, że to nie koniec informacji na temat nadchodzącej gry osadzonej w uniwersum Harry’ego Pottera. Do sieci trafiła bowiem lista trofeów, które będzie można zdobyć we wspomnianej produkcji.

Zdobycie wszystkich osiągnięć w Hogwarts Legacy nie będzie łatwym zadaniem

Jak informuje serwis PowerPyx, lista osiągnięć z gry Hogwarts Legacy pojawiła się na platformie Epic Games Store, dzięki czemu dowiedzieliśmy się, że nadchodząca produkcja Avalanche Software zaoferuje łącznie 46 trofeów. Wiele z nich związanych jest z wydarzeniami fabularnymi, dlatego należy uważać na ewentualne spoilery.

Okazuje się również, że zdobycie wszystkich osiągnięć w Hogwarts Legacy będzie dość czasochłonne. Gracze, którzy zamierzają ukończyć produkcję w 100%, muszą bowiem przygotować się m.in. na znalezienie wszystkich znajdziek, ukończenie wszystkich misji pobocznych czy też wyhodowanie wszystkich roślin i uwarzenie wszystkich dostępnych w grze eliksirów.

Niezbędne będzie także osiągnięcie konkretnego poziomu rozwoju postaci oraz poznanie wszystkich znajdujących się w produkcji zaklęć czy też pokonanie pewnej liczby oponentów przy użyciu konkretnego czaru. Pełną listę trofeów dostępnych w Hogwarts Legacy znajdziecie pod tym adresem. Jak wspomnieliśmy wyżej, podczas ich przeglądania należy uważać na spoilery.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Hogwarts Legacy zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S. Produkcja zadebiutuje na wymienionych platformach 10 lutego 2023 roku. W późniejszym terminie gra ma trafić także na Nintendo Switch. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi pod tym adresem.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!