Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Hogwarts Legacy na bardzo długim gameplayu. Wycieczka po Hogwarcie

Maria Wawrzyniak
2022/11/12 12:45

Deweloperzy udostępnili bardzo długi gameplay, który szczegółowo omawia mechaniki gry.

Przedstawiciele studia Avalanche Software udostępnili wczoraj kolejny materiał z gry Hogwarts Legacy. Tym razem mamy do czynienia z naprawdę długim, bo trwającym prawie 50 minut gameplayem – deweloperzy pokazali kreator postaci, sporą część tytułowego zamku oraz system walki. Pokaz możecie obejrzeć poniżej.

Nowy gameplay z Hogwarts Legacy

Kreator postaci jest naprawdę rozbudowany. Do wyboru otrzymamy wiele twarzy i fryzur – dostępne są także gotowe wzory bohaterów. Możemy również dostosować głos oraz wybrać dormitorium, do którego chcemy przynależeć, zarówno dla czarodziejów, jak i czarodziejek. Następnie wybieramy poziom trudności spośród czterech różnych opcji: łatwy, normalny, trudny oraz fabularny. W samej grze natomiast znajdziemy dodatkowe maski lub okulary dla naszej postaci.

Następnie wybraliśmy się na małą wycieczkę po Hogwarcie, gdzie często pojawiają się latające kartki, które są znajdźkami w grze. Warto w tym momencie zauważyć, iż minimapę, która jest widoczna w lewym dolnym rogu, możemy wyłączyć w każdej chwili. Na sam koniec natomiast zobaczyliśmy kilka starć – gra zaoferuje 20 rodzajów zaklęć, które możemy ze sobą łączyć oraz ulepszać.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy jeszcze na koniec, że Hogwarts Legacy ma zadebiutować 10 lutego przyszłego roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4/5, Xbox One i Xbox Series X/S.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!