Like a Dragon: Ishin! na nowym zwiastunie. Kazuma Kiryu wkracza do akcji

Mikołaj Ciesielski
2023/02/16 09:15
1
0

SEGA prezentuje specjalną skórkę, dzięki której gracze będą mogli ponownie „wejść w buty” protagonisty serii Yakuza.

Like a Dragon: Ishin! na nowym zwiastunie. Kazuma Kiryu wkracza do akcji

Pod koniec stycznia gracze mieli okazję zobaczyć fabularny zwiastun Like a Dragon: Ishin! Tymczasem premiera gry zbliża się wielkimi krokami. Nic więc dziwnego, że SEGA postanowiła podzielić się kolejnym materiałem promocyjnym wspomnianej produkcji. Najnowszy zwiastun skierowany jest do wszystkich miłośników Kazumy Kiryu, czyli głównego bohatera serii Yakuza.

W Like a Dragon: Ishin! pojawi się specjalna skórka dla fanów serii Yakuza

W Like a Dragon: Ishin! dostępna będzie bowiem skórka o nazwie „Dragon of Dojima”, dzięki której gracze będą mogli ubrać głównego bohatera samurajskiego spin-offu w charakterystyczny strój wspomnianego Kazumy Kiryu. Skin dostępny będzie również dla wszystkich użytkowników, którzy zdecydują się na kupno Edycji Deluxe.

Wciel się w Sakamoto Ryomę i wyrusz do Kioto, aby znaleźć zabójcę swojego ojca, oczyścić się z zarzutu morderstwa i odzyskać honor. W ten sposób położysz kres erze samurajów i na zawsze zmienisz przyszłość Japonii. Wyciągnij miecz, załaduj rewolwer i dołącz do rewolucji w tej burzliwej historycznej przygodzie – czytamy w opisie gry.

Na koniec przypomnijmy, że Like a Dragon: Ishin! zadebiutuje na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S już 21 lutego, czyli w najbliższy wtorek. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi gry dla wersji PC.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
dariuszp
Gramowicz
16/02/2023 10:19

Serio, za dużo dobrych gier na raz. Jeszcze nie skończyłem Fire Emblem: Engage i mnie dogonił Hogwarts Legacy. I zanim którąkolwiek z nich skończę to przyjdzie nowa Yakuza. Nie mówiąc o tym że cały czas mam w planach żeby w końcu zagrać w dodatek do Fire Emblem: Three Houses bo nigdy nie miałem okazji. I Gloria Victis wyszła w wersji 1.0.

Plust tego wszystkiego że nowe Settlersy są meh więc to mi nie namiesza.

Eh, dopiero początek roku a gier mam na miesiące do przodu.