Lies of P łączy siły z Wo Long: Fallen Dynasty. Znamy datę premiery cross-overa

Mikołaj Ciesielski
2024/02/07 11:05
0
1

Jeszcze w tym miesiącu produkcja Round8 Studio doczeka się darmowego DLC.

Kilka miesięcy temu dowiedzieliśmy się, że Lies of P doczeka się dodatku oraz kontynuacji. Tymczasem – jak się okazuje – już w tym miesiącu produkcja Round8 Studio doczeka się darmowego dodatku. Wspomniane DLC powinno zainteresować przede wszystkim fanów Wo Long: Fallen Dynasty.

Lies of P łączy siły z Wo Long: Fallen Dynasty. Znamy datę premiery cross-overa

Lies of P otrzyma wkrótce DLC z przedmiotami z Wo Long: Fallen Dynasty

Cross-over pomiędzy Lies of P i Wo Long: Fallen Dynasty zapowiedziano już w czerwcu. Dziś w nocy poinformowano natomiast, że już 14 lutego 2024 pierwsza z wymienionych produkcji doczeka się DLC inspirowanego dziełem studia Team Ninja. Wraz z datą premiery dodatku otrzymaliśmy również zwiastun prezentujący nową zawartość.

Zgodnie z przekazanymi informacjami dzięki wspomnianemu DLC do Lies of P trafi nowa broń, strój oraz bandana z Wo Long: Fallen Dynasty. Wszyscy posiadacze gry będą mogli pobrać dodatek za darmo, a całość zostanie udostępniona w ramach bezpłatnej aktualizacji.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Lies of P dostępne jest na komputerach osobistych, a także konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Produkcja Round8 Studio znajduje się również w usłudze Xbox Game Pass. Jeśli natomiast jesteście zainteresowani naszą opinią na temat wspomnianego tytułu, to zapraszamy Was do lektury: Lies of P - recenzja. To świetna gra, nie kłamię!

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!