Lidia Sobieska na nowych fragmentach z rozgrywki w Tekken 8. Polska premier w akcji

Patrycja Pietrowska
2024/05/27 10:00
1
1

W imię wszystkich Polaków”.

Na początku 2024 roku na rynku zadebiutował Tekken 8. Bijatyka może pochwalić się świetną sprzedażą, a dodatkowo nie narzekała na brak zainteresowania ze strony graczy. Pod koniec kwietnia otrzymaliśmy natomiast zwiastun 1. sezonu rozgrywek, który przedstawił drugą postać dostępną w ramach DLC. Teraz Lidia Sobieska – bo o tej wojowniczce mowa – prezentuje swoje możliwości na nowym gameplay trailerze.

Lidia Sobieska na nowych fragmentach z rozgrywki w Tekken 8. Polska premier w akcji

Lidia Sobieska na nowym zwiastunie. Gameplay trailer prezentuje możliwości postaci

Do sieci trafił już najnowszy gameplay trailer przedstawiający postać polskiej premier w akcji. Jak możemy zauważyć na materiale, Lidia Sobieska, walcząc „w imię wszystkich Polaków”, chwali się swoimi umiejętnościami w starciach z kilkoma przeciwnikami. Ponadto możemy przyjrzeć się atakowi specjalnemu, a także animacjom towarzyszącym postaci polskiej premier.

Jak zwykle w przypadku Tekken 8, bohaterka przemawia w rodzimym języku. Tym razem możemy usłyszeć, jak Lidia Sobieska mówi po polsku między innymi zdania takie jak „bądźmy dumni z tej walki” czy „tylko tchórze tak robią”. Pełen materiał prezentujący możliwości wojowniczki znajduje się na dole wiadomości.

Warto wspomnieć, że gracze Tekken 8 otrzymali w zeszłym miesiącu postać Eddy’ego Gordo. Posiadacze Playable Character Year 1 Pass mieli dostęp do bohatera od kwietnia 1. Niestety nie dowiedzieliśmy się, kiedy Lidia Sobieska trafi do bijatyki, jednak fani spodziewają się, że może to nastąpić, podobnie jak w przypadku Eddy’ego, pierwszego dnia nadciągającego miesiąca.

GramTV przedstawia:

Poczuj moc każdego uderzenia w Tekken 8, najnowszej odsłonie legendarnej serii gier walki od Bandai Namco. Korzystając z mocy i realizmu silnika Unreal Engine 5, Tekken 8 na nowo definiuje gatunek gier walki i w pełni czerpie z mocy najnowszej generacji konsol. Przełomowe nowe funkcje, zapierające dech w piersiach modele postaci i dramatyczne areny sprawiają, że jest to jeden z najbardziej oszałamiających graficznie i immersyjnych tytułów z tego gatunku w historii. – głosi opis gry w PlayStation Store.

Na zakończenie przypominamy, że Tekken 8 zadebiutował 26 stycznia 2024 roku. Bijatyka jest dostępna na komputerach osobistych, a także konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Komentarze
1
Kocham życie jako gracz
Gramowicz
27/05/2024 15:30

O jaka sympatyczna kobieta, zupełnie jak z mojego awatara