Lethal Company sensacją Steam. Gra znajduje się na trzecim miejscu bestsellerów serwisu

Krzysztof Żołyński
2023/11/21 19:30
0
0

Bez cienia przesady można powiedzieć, że Lethal Company wzięła Steam szturmem i podbija serca posiadaczy komputerów PC.

Lethal Company to propozycja od niezależnych deweloperów ze studia Zeekerss. Gra zadebiutowała na rynku 23 października i spotkała się z bardzo entuzjastycznym przyjęciem. Fanów tego niecodziennego horroru przybywa w bardzo szybkim tempie.

Lethal Company sensacją Steam. Gra znajduje się na trzecim miejscu bestsellerów serwisu

Mimo, że Lethal Company jest wciąż w fazie wczesnego dostępu, to już stała się wielkim hitem i obecnie zajmuje trzecie miejsce na liście bestsellerów Steam, plasując się zaraz za Steam Deckiem i Counter Strike 2. W ten sposób gra od niezależnego studia, wyprzedza wielu wielkich konkurentów, którzy zostają daleko w tyle.

Lethal Company hitem na Steam

Co stanowi o sile tej produkcji? Z pewnością zaskarbiła sobie popularność dzięki ciekawemu modelowi rozgrywki, który doskonale sprawdza się podczas rozgrywek wieloosobowych w kooperacji, ale daje także możliwość rozgrywania misji samodzielnie. W Lethal Company gracze wcielają się kontraktowych pracowników firmy, a ich zadaniem jest zbieranie złomu z opuszczonych, uprzemysłowionych księżyców. Dorzucono do tego klimat horroru, który daje się we znaki w czasie eksploracji tajemniczych zakamarków na nieznanych planetach.

GramTV przedstawia:

To wszystko można dostać za niewiele ponad 40 zł i bez wątpienia cena jest również wabikiem na potencjalnych kupujących, którzy widząc pozytywne komentarze, chętnie wydają niewielką sumę na zakup gry.

Twórcy Lethal Company obiecują, że za około pół roku do sprzedaży trafi już pełna, całkowicie dopracowana produkcja. Oczywiście osoby, które zainwestują w nią już teraz, otrzymają ją bez dodatkowych wydatków.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!