Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Konsolowa wersja Humankind opóźniona. Twórcy nie ujawnili nowej daty premiery

Mikołaj Ciesielski
2022/10/14 07:45

Produkcja Amplitude Studios miała w przyszłym miesiącu trafić do usługi Xbox Game Pass.

Konsolowa wersja Humankind opóźniona. Twórcy nie ujawnili nowej daty premiery

Jedną z listopadowych nowości w usłudze Xbox Game Pass miała być konsolowa wersja Humankind. Niestety okazuje się, że produkcja Amplitude Studios nie ukaże się w przyszłym miesiącu na sprzętach Sony i Microsoftu. Deweloperzy poinformowali bowiem wczoraj o opóźnieniu debiutu swojej gry na PlayStation i Xbox, by dostarczyć użytkownikom wspomnianych platform jak najlepsza doświadczenia z rozgrywki.

Humankind na konsole PlayStation i Xbox dopiero w 2023 roku?

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Humankind miało ukazać się 4 listopada na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Okazuje się jednak, że użytkownicy sprzętów Sony i Microsoftu będą musieli poczekać na debiut strategii nieco dłużej. Warto zauważyć, że Amplitude Studios nie ujawniło nowej daty premiery gry na wspomnianych platformach. Niewykluczone więc, że tytuł trafi na konsole dopiero w przyszłym roku.

Na ten moment nie pozostaje nam jednak nic innego, jak cierpliwie czekać na dokładną datę premiery Humankind na PlayStation i Xbox, a także mieć nadzieję, że twórcom uda szybko uporać się z napotkanymi problemami, by jeszcze w tym roku posiadacze konsol Sony i Microsoftu mogli zapoznać się ze wspomnianą produkcją.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Humankind zadebiutowało na rynku w sierpniu ubiegłego roku. Produkcja Amplitude Studios dostępna jest obecnie wyłącznie na komputerach osobistych. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat produkcji Amplitude Studios, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: Recenzja Humankind – nic co ludzkie, nie jest mi obce.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!