Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Konami przeprasza za stan eFootball 2022 i zamierza wprowadzić poprawki

Mikołaj Ciesielski
2021/10/02 09:30

Darmowy następca serii Pro Evolution Soccer jest obecnie najgorzej ocenianą grą na platformie Steam.

Konami przeprasza za stan eFootball 2022 i zamierza wprowadzić poprawki

Konami z pewnością nie będzie miło wspominać debiutu eFootball 2022, czyli dystrybuowanej w modelu free-to-play gry piłkarskiej stanowiącej następcę serii Pro Evolution Soccer. Już wczoraj informowaliśmy Was, że tytuł jest miażdżony negatywnymi opiniami na Steam i jest obecnie najgorzej ocenianą produkcją na platformie Valve. W mediach społecznościowych natrafić można natomiast na całą masę prześmiewczych postów, w których główną rolę odgrywają twarze zawodników z eFootball 2022. Konami postanowiło odnieść się do całej sytuacji i przeprosić fanów. Firma zapowiedziała również poprawki.

Po udostępnieniu eFootball 2022 otrzymaliśmy mnóstwo opinii i próśb związanych z balansem rozgrywki, w tym na temat prędkości podań i działania defensywy. Pragniemy również potwierdzić, że zdajemy sobie sprawę z błędów związanych z przerywnikami filmowymi, animacjami twarzy, poruszaniem się piłkarzy i zachowaniem piłki” – czytamy w oficjalnym komunikacie.

Jest nam bardzo przykro z powodu tych problemów i chcemy zapewnić, że wszystkie zgłoszenia zostaną potraktowane poważnie i będziemy dążyć do poprawy obecnej sytuacji. Gra będzie aktualizowana, jakość będzie poprawiona i produkcja otrzyma nową zawartość. Od przyszłego tygodnia będziemy przygotowywać się do październikowej aktualizacji i jednocześnie nadal zbierać opinie naszych użytkowników” – informuje Konami.

Na koniec przypomnijmy, że eFootball 2022 zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. W listopadzie produkcja ma pojawić się też na urządzeniach mobilnych z systemem iOS i Android. Warto wspomnieć, że jeszcze przed premierą Konami informowało, że premierowa wersja gry jest w zasadzie demem. W połowie września firma udostępniła natomiast możliwość składania zamówień przedpremierowych na mikrotransakcje do wspomnianej produkcji.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
MisticGohan_MODED
Gramowicz
02/10/2021 13:50

Cała seria przerobiona na komórki więc nic dziwnego że efekt końcowy c.....y :P