eFootball 2022 miażdżone na Steam. Gracze nie zostawiają na grze suchej nitki

LM
2021/09/30 15:20
2
0

Nowa era piłki nożnej w wykonaniu Konami wyjątkowo nie przypadła do gustu miłośnikom piłkarskich symulatorów. eFootball 2022 dostępne za darmo na PC i konsolach.

Dziewięć. Taki procent użytkowników platformy Steam, którzy zdobyli się na opinię o debiutującym dziś eFootball 2022 poleciłby tytuł pozostałym zainteresowanym. Zmiażdżona krytyką graczy karykatura dawnego Pro Evolution Soccer na tę chwilę zbiera baty z każdej strony i nie zapowiada się na poprawę. Zaglądając do opinii graczy, można znaleźć słowa krytyki pod adresem niemal każdego aspektu produkcji – od zawartości premierowej, przez oprawę wizualną i animację, aż po samą rozgrywkę i fizykę. Jednym słowem – wtopa.

eFootball 2022 miażdżone na Steam. Gracze nie zostawiają na grze suchej nitki

Wygląda na to, że Konami wyraźnie zaprezentowało jakie moce przerobowe rozdysponuje dla darmowej produkcji i możemy jedynie liczyć, że dodatkowe, płatne już funkcje będą wykonane lepiej. Całość już wcześniej zapowiedziano jako wersję demonstracyjną, czy też bazę, do której chętni dokupią, co tylko zechcą. Teraz trudno powiedzieć kto będzie zainteresowany finansowym wspieraniem rozwoju gry. Graliście? Dajcie znać, jak wrażenia, a my czekamy na odpowiedź Konami.

GramTV przedstawia:

Przytłaczająco negatywnie oceniane eFootball 2022 zadebiutowało dziś na PC, PlayStation i Xboksie. Tytuł dostępny jest w modelu free-to-play. Wymagania sprzętowe gry znajdziecie tutaj.

Komentarze
2
Gregario
Gramowicz
02/10/2021 04:57

Miniaturka do tego newsa jest świetna :) A co do gry, pomysł był ciekawy, niestety wykonanie nawaliło.

MisticGohan_MODED
Gramowicz
30/09/2021 16:22

Czyli g.... no żadne zaskoczenie :P