Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Konami przyznaje, że premierowa wersja eFootball jest w zasadzie demem

Mikołaj Ciesielski
2021/08/03 17:15

Darmowa produkcja trafi na rynek z ograniczoną liczbą zespołów i trybów.

Konami przyznaje, że premierowa wersja eFootball jest w zasadzie demem

Pod koniec ubiegłego miesiąca Konami zapowiedziało eFootball, czyli produkcję free-to-play skierowaną do fanów piłki nożnej, która ma zastąpić serię Pro Evolution Soccer. Zgodnie z przekazanymi wcześniej informacjami wspomniany tytuł pojawi się na rynku z ograniczoną liczbą zespołów i trybów. Tymczasem japońska firma poinformowała, że premierowa wersja gry będzie w zasadzie wersją demo, która z czasem będzie rozwijana o kolejne elementy.

Pod wieloma względami, tak [to wersja demo – dop. red.]. Chcemy, by fani mogli zagrać w eFootball tak szybko, jak to możliwe, więc wydamy grę z ograniczoną liczbą zespołów i trybów. Więcej szczegółów wkrótce” – poinformowano za pośrednictwem Twittera.

Konami podkreśla również, że premierowa wersja eFootbal będzie całkowicie pozbawiona mikrotransakcji, więc cała udostępniona wówczas zawartość będzie darmowa. Firma podkreśliła, że jesienią produkcja zostanie wzbogacona o „więcej treści”, ale na szczegółowe informacje, w tym zapewne cenę poszczególnych „nowości”, musimy jeszcze poczekać.

Na koniec przypomnijmy, że eFootball zmierza na komputery osobiste, konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S, a także urządzenia mobilne z systemem iOS i Android. Produkcja ma zadebiutować na wymienionych platformach „wczesną jesienią”. Nie znamy jednak dokładnej daty premiery.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!