Kolejny wielki hit w ostatni dzień darmowego rozdawnictwa w Epic Games Store? Znamy listę tytułów do końca promocji

Radosław Krajewski
2022/12/26 19:00

Gracze będą mogli odebrać głośne tytuły w ostatnich dniach darmowych ofert.

Epic Games Store nie zwalnia tempa i jeszcze przez kilka kolejnych dni otrzymamy darmowe gry na PC. Użytkownicy komputerów osobistych w drugi dzień świąt mogą odebrać grę F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch. Oferta dostępna jest do 27 grudnia do godziny 17:00, kiedy według najnowszego wycieku posiadacze pecetów będą mogli za darmo odebrać niezwykle dynamicznego i brutalnego FPS-a zatytułowanego Severed Steel.

Kolejny wielki hit w ostatni dzień darmowego rozdawnictwa w Epic Games Store? Znamy listę tytułów do końca promocji

Według przecieków doskonale znanego wszystkim fanom darmowych gier billbil-kuna, w następnym dniu Epic Games Store zaoferuje action-RPG Mortal Shell od studia Cold Symmetry. Fani soulslike’ów nie mogą pominąć tej propozycji, która dostępna będzie od 28 grudnia.

GramTV przedstawia:

Darmowe rozdawnictwo w Epic Games Store kończy się 29 grudnia, kiedy otrzymamy piętnastą grę za darmo. Sklep zamierza zaoferować naprawdę mocny tytuł, którym według wycieku ma być Assassin’s Creed Origins. Byłaby to druga, po Death Stranding, bardzo głośna produkcja, którą Epic Games zaoferuje graczom na PC podczas tegorocznego świątecznego rozdawnictwa.

Następne darmowe gry w Epic Games Store (plotki):

Komentarze
1
Fun_g_1_2_3
Gramowicz
26/12/2022 19:13

Według przecieku ma być AC Origins?

Według przecieku 19 grudnia było Mortal Kombat 11.