Kolejne plotki dotyczące daty premiery dodatku Cyberpunk 2077: Widmo Wolności

Mikołaj Ciesielski
2023/06/01 07:30
0
0

Jeden z branżowych insiderów wskazał całkiem prawdopodobny termin.

CD Projekt RED rozpocznie na Summer Game Fest 2023 kampanię promocyjną dodatku Widmo Wolności do gry Cyberpunk 2077. Jakiś czas temu Borys Nieśpielak, współprowadzący podcast „Rock i Borys”, wskazywał, że wspomniane rozszerzenie może trafić do graczy na przełomie czerwca oraz lipca. Tymczasem w sieci pojawiły się kolejne plotki dotyczące daty premiery fabularnego DLC do gry Cyberpunk 2077.

Kolejne plotki dotyczące daty premiery dodatku Cyberpunk 2077: Widmo Wolności

Premiera Cyberpunk 2077: Widmo Wolności? Tak twierdzi jeden z branżowych insiderów

Autorem najnowszych doniesień jest Tyler McVicker – insider znany przede wszystkim z dzielenia się informacjami związanymi z Valve. McVicker już w zeszłym roku ujawnił plany CD Projekt RED, kiedy to poinformował, że Cyberpunk 2077: Widmo Wolności doczeka się prezentacji na The Game Awards 2022.

Tym razem wspomniany insider postanowił natomiast wspomnieć o terminie premiery fabularnego dodatku do ostatniej produkcji CD Projekt RED. McVicker w trakcie przeprowadzonej wczoraj transmisji live stwierdził, że Cyberpunk 2077: Widmo Wolności zadebiutuje na rynku w sierpniu 2023 roku. Informator nie podzielił się jednak żadnymi dodatkowymi szczegółami na temat DLC.

GramTV przedstawia:

Trzeba jednak przyznać, że termin wskazany przez McVickera wydaje się całkiem prawdopodobny. Przedstawiciele CD Projekt RED już na początku kwietnia informowali, że prace nad Cyberpunk 2077: Widmo Wolności „są na końcówce”. Kilka dni temu polskie studio zapewniło natomiast, że debiut dodatku „zbliża się wielkimi krokami”. Na ten moment nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na Summer Game Fest 2023, na którym być może poznamy dokładną datę premiery wspomnianego rozszerzenia.

Na koniec przypomnijmy, że Cyberpunk 2077: Widmo Wolności ma zadebiutować na rynku w 2023 roku. CD Projekt RED nie ujawniło jednak jeszcze dokładnej daty premiery rozszerzenia. Warto rónwież pamiętać, że – zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami – wspomniany dodatek dostępny będzie wyłącznie na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!