Kolejne czyszczenie biblioteki Xbox Game Pass. Wkrótce z usługi zniknie 7 gier

Mikołaj Ciesielski
2023/02/15 14:30

Z końcem lutego abonenci Microsoftu stracą dostęp do kilku ciekawych produkcji.

Kolejne czyszczenie biblioteki Xbox Game Pass. Wkrótce z usługi zniknie 7 gier

Już kilka godzin temu przypominaliśmy, że z Xbox Game Pass zniknie dzisiaj sześć gier. Okazuje się jednak, że to nie koniec złych wiadomości dla abonentów Microsoftu. Z końcem bieżącego miesiąca usługa amerykańskiej zostanie bowiem uszczuplona o kolejne produkcje. Z informacji, które pojawiły się na oficjalnej stronie marki Xbox, wynika, że subskrybenci giganta z Redmond pożegnają się niebawem z siedmioma tytułami.

Wśród gier zaplanowanych do usunięcia z Xbox Game Pass znajdziemy m.in. Obcy: Izolacja – klimatyczny pierwszoosobowy survival horror od studia Creative Assembly, w którym wcielamy się w córkę Ellen Ripley. Jeśli zastanawiacie się, czy warto sprawdzić wspomnianą produkcję, to w podjęciu dobrej decyzji być może pomoże Wam nasza recenzja.

Ponadto z końcem lutego z usługi zniknie również Octopath Traveler, czyli jRPG od Silicon Studio Corporation, które na swoim koncie ma takie tytuły jak Bravely Default: Flying Fairy oraz Bravely Second: End Layer. Miłośników japońskich klimatów z pewnością zasmuci również fakt, że z Xbox Game Pass zniknie niebawem także Lightning Returns: Final Fantasy XIII.

Jak wspomnieliśmy wyżej, z końcem bieżącego miesiąca z usługi Microsoftu zniknie siedem produkcji. Pełną listę gier zaplanowanych do usunięcia z Xbox Game Pass w lutym znajdziecie poniżej.

Gry usuwane z Xbox Game Pass (luty 2023):

  • 28 lutegoObcy: Izolacja (konsole Xbox, PC);
  • 28 lutegoCrown Trick (konsole Xbox, PC);
  • 28 lutegoDragon Ball FighterZ (konsole Xbox, PC);
  • 28 lutegoFar: Changing Tides (konsole Xbox, PC);
  • 28 lutegoLightning Returns: Final Fantasy XIII (konsole Xbox, PC);
  • 28 lutegoMadden NFL 21 (konsole Xbox);
  • 28 lutego Octopath Traveler (konsole Xbox, PC).

GramTV przedstawia:

Z którego systemu operacyjnego korzystasz?

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!