Kolejna gra za darmo na Steam. W prezencie ciekawy tytuł w klimatach tech-noir

Mikołaj Ciesielski
2024/07/09 12:40
0
0

Użytkownicy komputerów osobistych mogą całkowicie za darmo pobrać produkcję studia założonego przez trzech twórców Spec Ops: The Line.

Kilka dni temu gracze PC mieli okazję zdobyć za darmo Cakey's Twisted Bakery. Okazuje się jednak, że to nie koniec prezentów dla użytkowników komputerów osobistych. Na Steam czeka bowiem prezent od studia inbetweengames. Wspomniany zespół został założony przez trzech byłych pracowników Yager Development, które ma swoim koncie m.in. Spec Ops: The Line.

Steam
Steam

All Walls Must Fall za darmo na Steam

Zgodnie z przekazanymi informacjami gracze PC mogą odebrać za darmo All Walls Must Fall, czyli izometryczną grę taktyczną w klimatach tech-noir. Zainteresowani nie muszą się jednak spieszyć. Deweloperzy ze studia inbetweengames postanowili bowiem uczcić 6. urodziny swojej produkcji i udostępnić wspomniany tytuł bez dodatkowych kosztów zarówno na platformie Steam, jak i w serwisie itch.io.

Zimna wojna nigdy się nie skończyła. Od 150 lat obydwie strony wykorzystują technologię manipulacji czasem, by obserwować i kontrować każdy ruch wroga. Teraz ten kruchy stan rzeczy zbliża się do punktu krytycznego – anonimowy atak nuklearny sprowadzi na świat chaos. Obydwie strony wysyłają swoich agentów do przeszłości, by dowiedzieć się, kto stoi za atakiem i jak go cofnąć. Jeśli zawiodą, świat bezpowrotnie obróci się w pył – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Na koniec warto dodać, że All Walls Must Fall pierwotnie dostępne było wyłącznie na komputerach osobistych. Na początku 2021 roku produkcja studia inbetweengames zadebiutowała jednak również na konsolach Nintendo Switch.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!