Kolejna darmowa gra w Epic Games Store ujawniona? Miał być tytuł AAA, a jest…

Radosław Krajewski
2024/05/18 12:20
0
0

Prawdopodobnie poznaliśmy tytuł kolejnej darmowej gry w sklepie Epic Games w ramach MEGA wyprzedaży.

W czwartym w Epic Games Store ruszyły MEGA wyprzedaże 2024. W czasie trwania promocji sklep rozda aż cztery tajemnicze gry. Serwis Dealabs informował, że tym razem otrzymamy naprawdę duże tytuły AAA, co też potwierdzała pierwsza darmówka, czyli Dragon Age: Inkwizycja – Edycja Gry Roku. Kwestia interpretacji produkcji z segmentu AAA najwyraźniej może być różna i gracze nie powinni w przyszłym tygodniu liczyć na kolejną tak dużą grę, jak w tym tygodniu. Przynajmniej tak wynika z najnowszych przecieków.

Kolejna darmowa gra w Epic Games Store ujawniona? Miał być tytuł AAA, a jest…

Ujawniono kolejną darmową grę w Epic Games Store

Dealabs tym razem podało, że w przyszły czwartek, czyli 23 maja, otrzymamy za darmo Farming Simulator 22. Produkcja zadebiutował na rynku w listopadzie 2021 roku, będąc najnowszym tytułem ze słynnej serii od GIANTS Software. Gra zebrała bardzo dobre opinie od graczy i na Steam może pochwalić się 92% pozytywnych opinii z ponad 51 tysięcy recenzji.

Zostań nowoczesnym rolnikiem! Uprawa, hodowla zwierząt i leśnictwo zapewniają mnóstwo zajęcia i stawiają wiele wyzwań w każdej z czterech pór roku, a zwłaszcza w czasie zimy. Zbuduj własne gospodarstwo i rozwijaj działalność o kolejne sieci wytwarzania, poszerzając swoje rolnicze imperium! Możesz nawet dbać o gospodarstwo w towarzystwie znajomych i grać wspólnie z osobami na różnych platformach.

GramTV przedstawia:

Darmowe Farming Simulator 22 dostępne będzie do pobrania w przyszłym tygodniu w Epic Games Store. Grę będzie można przypisać do konta przez równy tydzień, czyli od 23 do 30 maja.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!