Kolejna gra PC za darmo w Epic Games Store. Duży prezent dla fanów RPG w klimatach fantasy (Aktualizacja)

Mikołaj Ciesielski
2024/05/16 17:00
0
0

Epic Games przygotowało tym razem prawdziwą niespodziankę dla użytkowników komputerów osobistych.

Aktualizacja: Tym razem plotki się nie sprawdziły i na graczy PC wcale nie czeka Watch Dogs: Legion. W Epic Games Store udostępniono bowiem za darmo Dragon Age: Inkwizycja – Edycja Gry Roku. Za tydzień użytkownicy komputerów osobistych otrzymają natomiast kolejną tajemniczą produkcję.

Oryginalna wiadomość: Dzisiaj czwartek, a to może oznaczać tylko jedno – kolejne darmówki w Epic Games Store. Zgodnie z zapowiedziami tym razem gracze PC będą mogli odebrać za darmo tajemniczą produkcję. Według nieoficjalnych informacji Epic Games rozda w tym tygodniu Watch Dogs: Legion. Na potwierdzenie tych doniesień będzie trzeba jednak poczekać jeszcze kilka godzin. Wspomniany prezent będzie można bowiem odebrać za darmo w Epic Games Store dzisiaj po 17:00 czasu polskiego. Na przypisanie nowej darmówki do swojego konta będziecie mieć równy tydzień.

Kolejna gra PC za darmo w Epic Games Store. Duży prezent dla fanów RPG w klimatach fantasy (Aktualizacja)

Więcej gier za darmo na PC w Epic Games Store

Nie zapomnijcie także o prezentach z ubiegłego tygodnia, który będą dostępne jeszcze tylko przez kilka najbliższych godzin. Ostatnio użytkownicy komputerów osobistych otrzymali od Epic Games za darmo Circus Electrique oraz Firestone Free Offer.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!