Epic Games Store rozda za darmo aż 4 gry AAA w miesiąc? Sklep rusza z mega ofertą

Radosław Krajewski
2024/05/16 11:30
0
0

Takiej promocji w sklepie Epic Games jeszcze nie było.

Od kilku lat podczas okresu świąteczno-noworocznego Epic Games Store rozdaje swoim klientom kilkanaście darmowych gier, wśród których nie brakuje wysokobudżetowych produkcji, jak i tytułów mniejszych deweloperów. Dlatego doniesienia o zbliżającej się ofercie sklepu jest zaskakująca, ale i ekscytująca dla graczy. Serwis Dealabs poinformował, że w trakcie trwania MEGA wyprzedaży 2024 sklep rozda za darmo aż 4 gry AAA.

Epic Games Store rozda za darmo aż 4 gry AAA w miesiąc? Sklep rusza z mega ofertą

Epic Games Store rozda 4 gry AAA całkowicie za darmo

Promocje ruszą już dzisiaj o 17:00 czasu polskiego. Niedawno pojawiły się domysły, że jedną z darmowych gier będzie Watch Dogs Legion, czyli najnowsza odsłona serii Ubisoftu z 2020 roku. Ale Dealabs jest innego zdania i według ich przecieków otrzymamy w prezencie Dragon Age: Inkwizycja – Edycja Gry Roku, czyli pełne wydanie trzeciej części popularnej serii RPG-ów od BioWare wraz ze wszystkimi dodatkami.

Oprócz Dragon Age: Inkwizycji mamy otrzymać jeszcze inne duże gry w prezencie w trakcie trwania wyprzedaży. Każdego tygodnia Epic Games Store będzie udostępniał za darmo do odebrania jedną wysokobudżetową produkcję.

GramTV przedstawia:

MEGA wyprzedaż potrwa do 13 czerwca. Oznacza to, że sklep Epic Games rozda swoim użytkownikom 4 duże gry całkowicie za darmo. Już dzisiaj dowiemy się, czy doniesienia Dealabs się sprawdzą i rzeczywiście będziemy mogli odebrać każdego tygodnia jedną grę AAA w prezencie.

Więcej informacji o darmowych grach z tego tygodnia w Epic Games Store znajdziecie na tej stronie. Przypomnijmy, że jeszcze dzisiaj do 17:00 czasu polskiego możecie odebrać darmową grę z poprzedniego tygodnia.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!