Kingdom Come: Deliverance 2 wkrótce z zapowiedzią? Warhorse zaprasza na prezentację

Mikołaj Ciesielski
2024/04/12 07:30
1
0

Jeszcze w tym miesiącu czeskie studio wspólnie z firmą Deep Silver zaprosiło graczy na specjalny pokaz.

W lutym Kingdom Come: Deliverance świętowało swoje 6. urodziny. Nieco później – bo w połowie marca – wspomniany tytuł zadebiutował natomiast na Nintendo Switch. Okazuje się jednak, że to nie koniec informacji, które powinny zainteresować fanów produkcji studia Warhorse. Czeski zespół – wspólnie z firmą Deep Silver – zapowiedział bowiem prezentację nowej gry.

Kingdom Come: Deliverance 2 wkrótce z zapowiedzią? Warhorse zaprasza na prezentację

Kingdom Come: Deliverance 2 wkrótce z prezentacją? Warhorse Studio szykuje się do zapowiedzi nowej gry

Zgodnie z przekazanymi informacjami nowa gra Warhorse Studio zostanie zapowiedziana 18 kwietnia o 20:00 czasu polskiego. Całość będzie można śledzić na oficjalnych kanałach studia na platformach Twitch.tv oraz YouTube. Czeski zespół niestety nie ujawnił tytułu swojej kolejnej produkcji.

Udostępniona przez deweloperów grafika sugeruje jednak, że już w przyszłym tygodniu doczekamy się zapowiedzi Kingdom Come: Deliverance 2, ale na potwierdzenie tych przypuszczeń musimy jeszcze nieco poczekać. W zeszłym roku Warhorse Studio szukało projektanta scenek przerywnikowych do swojej nowej gry AAA. Wspomniana oferta pracy również pozwala sądzić, że czeski zespół pracuje nad kontynuacją Kingdom Come: Deliverance.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Kingdom Come: Deliverance zadebiutowało na rynku w lutym 2018 roku. Obecnia gra jest dostępna na komputerach osobistych, a także konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat produkcji studia Warhorse, to zapraszamy Was do lektury: Jest dobrze, a nawet bardzo dobrze – recenzja gry Kingdom Come: Deliverance.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
1
koNraDM4
Gramowicz
15/04/2024 02:09

No i w końcu jakaś dobra wiadomość ze świata gier, od dawna czekam na jakiegoś porządnego erpega nie będącego jednocześnie w rzucie izometrycznym.