Kiedy zadebiutuje The Last of Us? Jest konkretna data premiery serialu HBO

Radosław Krajewski
2022/11/01 10:00
0
0

Ekranizacja serii Naughty Dog pojawi się już na początku przyszłego roku.

Pod koniec września HBO zaprezentowało pierwszy zwiastun serialowej wersji The Last of Us. Stacja nie była jeszcze wtedy gotowa podać oficjalną datę premiery swojej oczekiwanej produkcji. Prawdopodobnie dopiero drugi zwiastun serialu, który trafi do widzów jeszcze w tym roku, ujawni informację o debiucie ekranizacji serii Naughty Dog. HBO Max popełniło jednak błąd i przedwcześnie ujawniło konkretną datę premiery serialu.

Kiedy zadebiutuje The Last of Us? Jest konkretna data premiery serialu HBO

The Last of Us – data premiery

Na platformie pojawił się zwiastun The Last of Us i nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby w opisie nie podano daty debiutu produkcji. Jeżeli nie jest to pomyłką, to serial trafi do widzów już 15 stycznia 2023 roku. Warto pamiętać, że może być to kolejny błąd HBO Max, choć na to nie wygląda. Do czasu oficjalnego ujawnienia daty premiery warto traktować to jako plotkę.

GramTV przedstawia:

W obsadzie znaleźli się: Pedro Pascal (Joel), Bella Ramsey (Ellie), Gabriel Luna (Tommy), Nico Parker (Sarah Miller), Merle Dandridge (Marlena), Anna Torv (Tess), Jeffrey Pierce (Perry), Murray Bartlett (Frank), Nick Offerman (Bill), Storm Reid (Riley), Con O'Neil (Bill), Lamar Johnson (Henry), Keivonn Woodard (Sam), Graham Greene (Marlon), Elaine Miles (Florence) oraz Ashley Johnson i Troy Baker.

Pierwszy sezon The Last of Us będzie liczył 10 odcinków.

The Last of Us – data premiery, Kiedy zadebiutuje The Last of Us? Jest konkretna data premiery serialu HBO
Twisted Voxel
Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!