Kena: Bridge of Spirits – dziś premiera gry na Steam

Smolak
2022/09/27 14:15

Do gry zawita również duża aktualizacja, wprowadzająca sporo nowości.

Jedna z najpiękniejszych gier minionego roku z pewnością poszerzy dziś grono swoich odbiorców. Kena: Bridge of Spirits debiutuje bowiem na Steam, gdzie wygląda jej sporo graczy. Chętnie usłyszymy, czy należycie do tej grupy, która ze względu na wcześniejszą dostępność gry, ograniczającą się wyłącznie do Epic Games Store zrezygnowała ze sprawdzenia tego tytułu.

Czy Kena: Bridge of Spirits zawojuje Steam?

O tym, co nowego pojawi się w produkcji autorstwa Ember Lab dowiecie się z naszego poprzedniego artykułu. Warto zaznaczyć jednak, że obecnie możecie nabyć grę z 25% zniżką. Zachęcamy do odwiedzenia profilu gry na Steam

„Kena: Bridge of Spirits: nastawiona na fabułę przygodowa gra akcji, łącząca eksplorację z szybką walką. Rozwikłaj przeszłość jako Kena, młoda przewodniczka dusz w poszukiwaniu Górskiej Świątyni. Pomóż uwolnić duchy uwięzione w zapomnianej wiosce z pomocą Rotów, uroczych (ale potężnych) duchowych towarzyszy Keny” – czytamy w opisie gry.

GramTV przedstawia:

A jeśli ciągle zastanawiacie się nad tym, czy zagrać w Kena: Bridge of Spirits, zachęcam do zapoznania się z przygotowaną przez nas recenzją. Matusz w swoim tekście, zatytułowanym „Kena: Bridge of Spirits – Najlepsza Zelda tego roku”, wychwala uroczą oprawę graficzną oraz różnorodną rozgrywkę, przywodzącą na myśl serię Darksiders. Po nosie oberwało się natomiast niektórym z zagadek i monotonności w projektach lokacji.

Dajcie znać, jeśli już graliście w Kena: Bridge of Spirits i czy zgadzacie się pozytywnymi opiniami skierowanymi w stronę dzieła ekipy Ember Lab. Na koniec przypomnijmy, że omawiana produkcja zadebiutowała na rynku 21 września ubiegłego roku i jest dostępna na PC, oraz PlayStation 4 i PlayStation 5.

Komentarze
1
Sanders-sama
Gramowicz
27/09/2022 14:54

Na pewno zagram. Mialem kupowac od razu, ale slaba obnizka (ale przynajmniej jest, a nie jak tworcy Hitmana dali gre po roku za pelna cene jakby nigdy nic) i w sumie mam w co jeszcze grac.