Kena: Bridge of Spirits wraz z debiutem na Steam doczeka się sytej aktualizacji

Smolak
2022/08/21 11:40

Jesteście gotowi na powrót do tego baśniowego świata? Twórcy przygotowali specjalny trailer, który przybliży Wam nadciągające zmiany.

Kena: Bridge of Spirits to jedna z najpiękniejszych gier minionego roku. We wrześniu twórcy będą świętować pierwszą rocznicę premiery i z tej okazji szykują naprawdę sporą aktualizację. Ponadto produkcja autorstwa Ember Lab w końcu zadebiutuje na Steam. Zachęcam do zapoznania się ze specjalnie przygotowanym wideo, które przedstawi Wam najważniejsze zmiany.

Kena: Bridge of Spirits wraz z debiutem na Steam doczeka się sytej aktualizacji

Kena: Bridge of Spirits wkrótce zadebiutuje na Steam

Aktualizacja i premiera w sklepie Steam zaplanowana została na 27 września. Jeśli chodzi o pecety, to do tej pory Kena: Bridge of Spirits była dostępna jedynie w Epic Games Store. Z obserwacji wiem, że część graczy podchodzi do tego sklepu z dystansem, więc niewykluczone, że dzieło autorstwa Ember Lab wkrótce doczeka się wielu nowych fanów.

Update wprowadzi sporo zmian kosmetycznych, jak nowe stroje dla bohaterki lub więcej kapeluszy dla uroczych stworków towarzyszących nam podczas rozgrywki. Najistotniejszą zmianą wydaje się jednak przygotowanie trybu New Game+, pozwalającego nieco inaczej podejść do wyzwania osobom, które już wcześniej ukończyły tę przygodę. Twórcy obiecują też sporo nowości jeśli chodzi o samą rozgrywkę. Wraz z aktualizacją mają pojawić się nowe umiejętności i wyzwania do ukończenia. Jako, że Kena: Bridge of Spirits to przepiękna produkcja, z pewnością wiele osób ucieszy ulepszenie trybu fotograficznego.

Update wydaje się być świetnym wabikiem dla graczy, którzy jeszcze raz chcieliby ukończyć tę opowieść. A jeśli nie mieliście jeszcze okazji zagrać w Kena: Bridge of Spirits, zachęcam do zapoznania się z przygotowaną przez nas recenzją. Matusz swój tekst opatrzył oceną 8.5/10, co daje świetny wynik. Wychwalał piękną oprawę graficzną oraz różnorodność rozgrywki. Dajcie znać, jak Wy wspominacie produkcję autorstwa Ember Lab i czy zamierzacie zakupić ją na Steam.

GramTV przedstawia:

Komentarze
4
Sanders-sama
Gramowicz
22/08/2022 14:09
Xeoo napisał:

No i ma genialny soundtrack.

Nie watpie, ale niestety nie moge znalezc na Spotify.

Xeoo
Gramowicz
22/08/2022 11:29
Sanders-sama napisał:

Fajno, akurat jeszcze nie miałem okazji zagrać, bo czekałem na steamową premierę.

Przez chwilę myślałem że tą grę robiło studio od Oriego, bo taki sam vibe i te menusy.

Zdecydowanie warto. Jedna z dwóch moich ulubionych gier ogranych na ps5 (drugą jest returnal). Jak dla mnie bije na głowe te wszystkie PSowe "napęczniałe" otwarte światy  :) No i ma genialny soundtrack.

Sanders-sama
Gramowicz
21/08/2022 20:40

Fajno, akurat jeszcze nie miałem okazji zagrać, bo czekałem na steamową premierę.

Przez chwilę myślałem że tą grę robiło studio od Oriego, bo taki sam vibe i te menusy.

strannik
Gramowicz
21/08/2022 14:59

W tytule powinno być chyba "sutej" zamiast "sytej."