Kapitan Ameryka 4 nawiąże do najlepszego filmu z MCU? Nowy wyciek z planu

Radosław Krajewski
2024/05/29 18:00
1
0

Z planu dokrętek do nowego Kapitana Ameryki dowiadujemy się kolejnych szczegółów fabuły nadchodzącego filmu Marvela.

Wczoraj rozpoczęły się dokrętki do filmu Kapitan Ameryka: Nowy wspaniały świat. Z powodu poprawienia scen akcji i ulepszenia fabuły Marvel zdecydował się na opóźnienie premiery produkcji do lutego przyszłego roku. Do sieci trafia coraz więcej informacji o Kapitanie Ameryce 4 i niedawno poinformowano, że film może przypomnieć o wydarzeniach z Eternals, a konkretniej o wielkim Celestialu Tiamucie, którego część ciała wyrasta z planety. Teraz z kolei informatorzy podali, że produkcja może nawiązać do uważanej przez sporą część widzów najlepszego filmu z MCU.

Kapitan Ameryka 4 nawiąże do najlepszego filmu z MCU? Nowy wyciek z planu

Kapitan Ameryka 4 – opis sceny akcji

Jedną z pierwszych scen nakręconych podczas dokrętek jest sekwencja, w której Sam Wilson podróżuje samochodem i nagle najeżdża na kolczatkę rozstawioną przez policję. Okazuje się, że to pułapka, prowadząca do strzelaniny, w której jeden z policjantów zostaje postrzelony, a samochód Kapitana Ameryki eksploduje. Następnie dochodzi do walki wręcz, co sugeruje podobieństwo do sceny z Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz.

Według wcześniejszych doniesień, nowym prezydentem Stanów Zjednoczonych zostanie generał Thaddeus Ross, którego zagra Harrison Ford. Bohater złoży propozycję Samowi Wilsonowi, aby stworzył nową grupę Avengersów. Kiedy Kapitan Ameryka odmawia, dochodzi do rozłamu w ich relacjach, co prawdopodobnie doprowadzi do poważnego konfliktu.

Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz był pierwszym filmem z MCU, który miał tak ogromny wpływ na całe uniwersum, za sprawą wątku zniszczenia Agencji S.H.I.E.L.D. przez Hydrę. Produkcja zachwyciła wielu widzów sowimi politycznymi motywami i przyziemną historią. Dla wielu fanów Marvela to właśnie ten film, a nie Avengers: Wojna bez granic, czy Avengers: Koniec gry, jest najlepszą produkcją z MCU.

GramTV przedstawia:

Poniżej zobaczycie nowe zdjęcia z planu Kapitan Ameryka: Nowy wspaniały świat. Choć nie ujawniają one szczegółów fabuły, pozwalają zobaczyć jedną z lokacji, w której kręcony jest film.

Wczytywanie ramki mediów.

Reżyserem filmu jest Julius Onah, twórca Paradoksu Cloverfield i Luce. W obsadzie znaleźli się: Anthony Mackie (Kapitan Ameryka), Danny Ramirez (Falcon), Harrison Ford (Thaddeus Ross), Carl Lumbly (Isaiah Bradley), Tim Blake Nelson (Samuel Sterns), Shira Hass (Sabra), Liv Tyler (Betty Ross) oraz Xosha Roquemore.

Przypomnijmy, że premiera Kapitan Ameryka: Nowy wspaniały świat została wyznaczona na 14 lutego 2025 roku.

Komentarze
1
Bruce_666
Gramowicz
29/05/2024 18:24

Czyli już ci z Disneya czują, że to będzie crap i chwytają się tanich chwytów jak np. żerowanie na nostalgii.